מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבח מעץ תלת שכבתי

למה כדאי לכם לרכוש מטבח מעץ תלת שכבתי?

בשנים האחרונות השימוש בעץ לעיצוב ובניית מטבחים הפך לרווח, למי כדאי מטבח מעץ? ומה מיוחד במטבח מעץ תלת שכבתי?

מטבחי עץ

למטבחים העשויים עץ בהחלט יש מראה ייחודי ויפה במיוחד והם הפכו לרווחים יותר ויותר בשנים האחרונות. מטבח מעץ  נותן תחושת חמימות וביתיות ויופי כפרי אוטנטי. באמצעות העץ ניתן לעצב מטבחים בסגנון כפרי וכן בסגנון קלאסי או משולב. ישנם סוגים שונים של עץ, איכויות ורמות גימור שונות. את העץ ניתן לצפות בשכבה עמידה למים המאפשרת ניקוי יעיל וקל, מראה בוהק ועמידות לאורך זמן.

אצלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מטבחי עץ בעיצובים שונים וייחודיים איכות ללא פשרות ורמת גימור גבוהה במיוחד.

אחד ממטבחי העץ שלנו הוא מטבח העשוי מעץ תלת שכבתי המקנה לו מראה ייחודי ויוקרתי.

מהו עץ תלת שכבתי?

לוחות עץ תלת שכבתיות מורכבים משלוש שכבות של עץ:  שתי שכבות מעץ פשוט ושכבה אחת מעץ מובחר יותר המכונה "עץ אציל". חומר הגלם המשמש ליצירת פלטות עץ תלת שכבתיות הינו מגוון ומשתנה בין השכבות המרכיבות אותו, השכבה הראשונה לרוב תהיה שכבת עץ לבן או עץ אורן. מטרת השכבה האמצעית היא לייצב ולחבר בין השכבות השונות ולתת להן עמידות, שכבה זו כוללת גם את החיבורים בין השכבות השונות. השכבה השלישית היא השכבה החיצונית שתהווה את השטח החיצוני הנראה של המשטח.

לוחות מעץ תלת שכבתי מורכבים באמצעות דבק עמיד בפני רטיבות. שילוב של שלושה סוגים שונים של עץ מאפשר לשלב את היתרונות של כל אחד מהם ולהגיע לתוצאה טובה במחיר נמוך יותר ממחירו של העץ המלא.

שימוש בעץ תלת שכבתי לבניית מטבח, ממלא את ייעודו של העץ באופן מושלם ומהווה יתרון גדול לבוחרים בו. יתרונו הבולט של עץ זה הינו ביכולת העמידות שלו בתנאים שונים, באחידות ויציבות לאורך זמן.

החיסרון העיקרי של מטבח מעץ מלא הוא מחירו הגבוה. אצלנו, באמצעות שימוש בעץ תלת שכבתי, תוכלו לקבל את כל היתרונות של מטבח עץ מלא ,מראה קלאסי ויוקרתי וכן עמידות לאורך זמן בלי לשלם את המחיר היקר של עץ מלא.

מלאו עכשיו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר!!

דילוג לתוכן