מטבח כפרי

  • השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

מציג את כל 120 המטבחים

  • השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

מטבח כפרי, הוא הכי הכי

אצלינו תוכלו למצוא מטבחים כפריים איכותיים ומעולים

לכל אחד יש סגנון משלו, אחד אוהב קווים נקיים ומדרניים, ואוהב גם צבעים עזים. השני אוהב קווים רכים יותר, צבעים שקטים יותר, והרבה אנשים לא היו מעוניינים במבטח בסגנון כפרי, כי הם הרגישו שכפרי ומודרני, לא יכולים ללכת יחד. אבל, בשנים האחרונות התפיסה הזו, ואיתו העיצוב, משתנה. מטבח כפרי לא בהכרח מנוגד למטבח מודרני, ומטבחיים כפריים נהיים יותר ויותר פופולריים, גם בקרב אנשים שמחזיקים את עצמם כבעלי זיקה לאופנה ועולם הסטייל.

למה לבחור במטבח כפרי?

רוב האנשים שבוחרים במטבחים כפריים עושים זאת מפני שהם מעוניינים באווירה החמה הונינוחה, שהסגנון הכפרי נותן. מטבח כפרי מאופיין בדרך כלל בקווים רכים וצבע עץ, לפעמים נוסיף גם תוספות פרחוניים כדי לתת אווירה של טבע.

אבל לא רק העיצוב של המטבח חשוב, גם מיומנות הצוות המתקין. תדמיינו לעצמכם 3 מטבחים כפריים, יפים ומעוצבים, כשאחד מהם הותקן על ידי נגר חובבן, השני על ידי צוות מיומן עם יותר מעשר שנות ניסיון, והשלישי על ידי מישהו שהוא לא מקצועי אבל לא גרוע. איזה מטבח כפרי ייראה יפה יותר לאחר שנה? לאחר שנתיים? חמש שנים? מזה נבין שחשוב מאד שתבחרו רק בצוות התקנה מיומן.

אנחנו מציעים את השירות שלנו בכל רחבי הארץ, ממטולה ועד לאילת, ולכן אל תחששו לפנות אלינו כשאתם מעוניינים לתכנן ולעצב את המטבח החדש שלכם.

ואם אתם לא בטוחים איך אתם רוצים שהמטבח שלכם ייראה, גם לזה יש לנו מענה. אנחנו יושבים וחושבים יחד איתכם, מעלים רעיונות יצירתיים ופתרונות מקוריים, שיעזרו לכם לנצל כל מילימטר של המטבח שלכם, ולוודא שהכל ייראה בדיוק כמו שחלמתם.

מטבחים ברמה גבוהה, אבל במחירים נמוכים

.אנחנו יודעים שכמה שהמטבח חשוב לכם, אתם עדיין דואגים לכסף. כמה יעלה התכנון? כמה יעלו החומרים וההתקנה? כל אלו שאלות חשובות, ולכן אנחנו בחרנו למצוא את החומרים האיכותיים ביותר ולהביא לכם אותם במחירים זולים ונוחים.

אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע מטבח מעולה. ואנחנו מאמינים שאין סיבה לשלם יותר, כשאפשר לשלם פחות. לצד האיכות המעולה שלנו והצוות המנוסה והמקצועי, יש לנו מחירים נוחים ותנאי תשלום נוחים. מבחינתנו זו ההשתדלות שלנו, לבוא לקראתכם ולעזור לכם להגשים חלומות.

אצלינו כל לקוח וכל מטבח הם חשובים מאד.

בונים או משפצים את המטבח? צרו איתנו קשר!