מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר La Casa

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר La Casa

מטבחים מודרניים

הכל בסגנון עדכני, כולל המטבח

אצלנו תקבלו מטבח מודרני בדיוק כמו שתמיד חלמתם

לא כולם שמרנים. להפך – יש הרבה אנשים שהם דווקא מאד לא אוהבים את הסגנון השקט והכפרי, וגם לא אוהבים דברים בסגנון קלאסי. כי פשוט, הם מרגישים שזה לא שייך לכאן ועכשיו, וזה לא משהו שמבטא את האופי המיוחד שלהם, כאנשים שחיים במאה ה21. בשבילם יש אפשרות להזמין מטבח מודרני, שמעוצב בסגנון הכי עכשווי ועדכני, עם צבעים עזים בקווים נקיים.

אז מה מאפיין מטבחים מודרניים?

מטבחים מודרניים בדרך כלל שמים את הדגש על כמה המקום שימושי ופונקציונלי. או במילים אחרות – הדגש הוא על כמה נוח יהיה להשתמש באותו מטבח, וניסיון לחסל את הבלגן. כמו כן, בדרך כלל עיצוב מודרני שומר על המקום נקי מתוספות וקישוטים למיניהם. אלה דברים יפים מאד, אכן, אך במטבחים מודרניים לא מחפשים יופי אלא משטחים פשוטים ומבריקים.

לכן, מטבח מודרני בדרך כלל לא תמצאו הרבה עץ, ומה שיש הוא כדי לשמש כהטעמה, בדרך כלל במטרה להוסיף צבע וחום. כמו כן, בהרבה מטבחים מודרניים יש נטייה להיות בגווני שחור, לבן, ואפור, או לעומת זאת (ולפעמים בשילוב של) צבעים עזים אחרים, כשהמטרה היא לבחור צבע אחד או שניים ולהיצמד אליהם.

אם היינו צריכים לתת צורה לכל סגנון, אז הסגנון המודרני היה ריבוע או מלבן. למה? כי אם נסתכל בתמונות של מטבחים שונים בסגנון הזה, היינו רואים שבדרך כלל, זו הצורה שנראה הכי הרבה בתוך המטבחים המודרניים.

אל תזניחו את הנושא החשוב הזה: תזמינו רק צוות מנוסה

אנחנו יודעים שהמחיר חשוב לכם. ועם זאת, אנחנו יודעים שאם אתם כבר משקיעים – כדאי לעשות את זה בצורה הטובה והאיכותית ביותר. אנחנו חברת מטבחים ברמה גבוהה במחירים נמוכים, וזאת בגלל שאנחנו רואים שליחות לעזור לכל אחד לתכנן ולבנות את מטבח החלומות שלו. בכל בית, המטבח הוא החדר הכמעט יחיד שמבלים בו כל כך הרבה שעות וכל כך הרבה פעמים ביום. הוא אמור להיות חלל שימושי, חלל יעיל, והכי חשוב – חלל שנוח לשהות בו.

אבל כל כך הרבה פעמים אנחנו רואים שחדרי השינה הם נוחים, והסלון מטופח – ואפילו חדרי האמבטיה קיבלו את שלהם. אבל המטבח? הוא לא מקבל תשומת לב כמעט בכלל. המטרה שלנו – לשנות את העולם, מטבח לאחר מטבח. בואו נעשה את זה ביחד.

מתכננים מטבח מודרני? צרו איתנו קשר!

צרו איתנו קשר על מנת לבחור את המטבח המושלם בשבילכם.

התרשמו ממגוון הדגמים היפהפיים שאנו מציעים לכם

דילוג לתוכן