מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

חזון החברה

מתכננים מטבח חדש ומפנק, כזה שלא תרצו להחליף לעולם? מטבח שיענה על חלומותיכם ויעניק לכם מקסימום נוחות בשהות במטבח ובהכנת האוכל? חברת kitchenpt היא המקום הנכון בעבורכם!

חברת kitchenpt היא חברה מקצועית לייצור מטבחים שמתמחה בייצור מטבחים מסגנונות עיצוב שונים. אנו עושים הכול כדי שהלקוח יהיה שותף בכל תהליך התכנון והיישום של המטבח ויחוש שייך וקשור למטבח שמתכונן כרצונו ועל פי העדפותיו. החזון שלנו כחברה מקצועית לייצור מטבחים הוא ליצר מטבח איכותי מחומרי הגלם הטובים ביותר, פרזול איכותי, מסילות שקטות ועוד שאר שכלולים ותוספות נוחות אך יחד עם זאת לא להתפשר על רמת העיצוב והגמור של המטבח. השילוב המנצח בין השניים, איכות ועיצוב הוא זה שמבדיל אותו משאר היצרניות בשוק המטבחים.

אם נרחיב מעט בחזון החברה נבחין שהוא עומד על ארבעה יסודות עקרוניים, האחד: איכות. אנו עושים כל שביכולתנו כדי שהמוצר שיצא ממפעלנו יהיה עשוי ממיטב חומרי הגלם בשוק, עץ מלא, אלומיניום, זכוכית, גם כאשר אנו עושים שימוש מסיבות מסוימות  בחומרים מלאכותיים, אנו משתמשים בחומרים מהטובים ביותר שקיימים בשוק. אנו מוסיפים למגרות המטבח מסילות נטרקות שקטות, פתרונות אחסון שמעניקים נוחות ומשטחי עבודה מנוצלים . מטבח שישרת את הלקוח לתקופה ארוכה חיי בלהיות מטבח איכותי שניכר שחשבו בו על הכול עד לפרטים הקטנים. אצלנו הנוחות והאיכות הולכות יחד בד בבד.

העיקרון השלישי הוא העיצוב, לעיתים איכות באה על חשבון עיצוב. אנו דוגלים בשילוב של עיצוב עם איכות, כך שהעובדה שהמטבח איכותי לא תהפוך אותו ללא עדכני ונעדר כל חדשנות ומקוריות בסגנון העיצוב שלו. אצלנו תוכלו לעצב מטבח מודרני בעל צבעים בהירים וקווים חלקים, מטבח כפרי עשוי עץ מלא עם גמורים בסגנון כפרי ועוד שלל עיצובים ושימוש בחומרי גלם שונים שיוצרים עושר עיצובי במטבח שלכם.

ולבסוף, המחיר. אנו שואפים שכל בית אב שחפץ להחליף את המטבח שלו במטבח איכות מתוצרתנו יוכל לעשות זאת מבלי לגרום לגירעונות בתקציב המשפחתי. לכן, אנו מציעים לקהל לקוחותינו מחירים משתלמים השווים לכל כיס כדי שיותר ויותר אנשים יוכלו ליהנות מהמטבחים של kitchenpt.

דילוג לתוכן