מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר La Casa

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר La Casa

מטבחים קטנים מעוצבים

איך לעצב מטבח קטן?

מטבחים קטנים מעוצבים עלולים להיתפס כאתגר תכנוני לא פשוט. KitchenPT  מומחים לעיצוב מטבחים עם כמה טיפים לעיצוב של מטבח קטן.

אם חשבתם שמטבח קטן הוא נחלתם של רווקים או סטודנטים תתפלאו לשמוע כי עם מטבח בעל שטח קטן מתמודדים רבים.  מטבח קטן עלול להתפרש כאתגר עיצובי מסובך ומורכב ואולי בלתי ניתן לביצוע, אך בעזרת אנשי המקצוע הנכונים ובאמצעות מספר טיפים חשובים תוכלו גם אתם להפוך את המטבח הקטן אצלכם בבית למטבח חלומות מעוצב בטוב טעם. KitchenPT  מומחים בתחום עיצוב המטבחים מעניקים פתרונות עיצוב מתקדמים לכל שטח ולכל חלל. אם יש לכם מטבח קטן, הגעתם למקום הנכון, אצלנו תקבלו מטבח פונקציונאלי להפליא, מנוצל בצורה מקסימאלית ועם זאת שומר על עיצוב אסתטי ונעים לעין.

טיפים למטבחים קטנים מעוצבים

צבע- לבחירה של צבע במטבח יש אפקט מכריע על האווירה הכללית שתשרור בו, מטבח בעל צבעים כהים שגם ככה הינו בעל שטח קטן עלול לשדר תחושת צפיפות עד מחנק, לכן מאוד חשוב לבחור עבור מטבחים קטנים מעוצבים רק צבעים בהירים ומבריקים. ארונות מטבח בעלי צבע לבן או שמנת ואפקט של ברק יתרמו לתחושת מרחב והברק יעניק השתקפות שתתן אשליה של מקום. אם אתם טיפוסים ססגוניים וחשוב לכם לשלב צבעים נוספים, עשו זאת באמצעות נגיעות של צבע בלבד. אלמנטים של עיצוב כמו אגרטל פרחים או מפה צבעונית, ריהוט- כמו כסאות בר בגוון נועז, כל אלו יעשו את העבודה, יעניקו צבעוניות ועם זאת ישמרו על תחושת המרחב.

תכנון פונקציונאלי חכם

תכנון נכון ואירגון יעיל על ידי פתרונות איחסון יצירתיים לכל הכלים ומוצרי החשמל. במטבחים קטנים מעוצבים חשוב לתכנן מראש את מיקומם של המיגרות ומדפי האיחסון הפנימיים ולהחליט בדיוק היכן ימוקמו האביזרים השונים, כלי הבישול, מוצרי החשמל, מוצרי המזון וכד'. במקום להניח את האביזרים ומכשירי החשמל על משטחי השיש הקטנים, להעמיס ולצופף אותם, נמקם אותם במקומות איחסון מוגדרים ומתוכננים מראש.

KitchenPt  מומחית בתחום עיצוב המטבחים תתכנן עבורכם מטבח מותאם אישית לפי הצרכים שלכם ובהתאם לחלל בצורה אסטתית יעילה ומתוחכמת. עיצוב מטבחים קטנים רק אצל kitchenPT  צרו קשר עכשיו!

 

דילוג לתוכן