מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

עבודות איטום במטבח

מים הם מצרך חיוני בכל בית. לא ניתן לוותר על הימצאותם של המים מכיוון שהם משמשים אותנו לשימושים רבים במהלך חיי היומיום שלנו בבית. אולם, כדי לדאוג שהמים שמשמשים אותנו לא יחדרו לפנים הבית ויחולל נזק רב בחללו הפנימי, חשוב מאוד לנקוט באמצעי זהירות שונים בעת הבנייה וגם לאחר מכן כתחזוקה מונעת.

איטום- לא רק חיצוני!

כאשר מדברים על איטום , טועים רבים וחושבים שמדובר על איטום של הבית מפני פגעי מזג האוויר ושאר נזקים חיצוניים שעלולים להתרחש ממקורות מים חיצוניים לדירה. אך למען האמת, יש להגן על הבית עצמו מפני חדירת מים ממקורות פנימיים בבית כמו הצנרת הביתית שמזרימה מים למקומות שונים בדירה כמו חדר האמבטיה, שירותים, כיורים לשטיפת ידיים ולשטיפת כלים. גם אם המטבח שלכם יהיה מושקע ביותר, ללא איטום מתאים יהפוך תוך תקופה קצרה לקן של רטיבות ונזילות. כדי למנוע מצב של בלאי והרס לבית חשוב מאוד לאטום היטב את המטבח ובעצם כל חדר בו משתמשים במים.

איטום המטבח וחדרים רטובים

כל חדר בבית בו ישנה צנרת ותשתית של מים לשימושים שונים נקרא בשפת הבנייה, חדר רטוב. חדר רטוב חייב להיות אטום מכל צדדיו לחדירת מים בלתי מבוקרת. איוטם אינו רק בקירות החיצוניים למבנה אלא גם ברצפה, בקירות הפנימיים של החדר ואפילו בין האריחים המצפים את קירות המטבח.

איטום בצורה מקצועית ומיומנת

כמו בכל עבודה, גם מלאכת האיטום זקוקה ליד מיומנת שמנוסה בעבודה עם חומר האיטום. לפני שנעזרים בחברה מסוימת יש לוודא שהיא מקצועית ומנוסה בביצוע עבודות אלו.

חברת kitchenpt הינה חברה מקצועית בעלת מוניטין וניסיון רב שנים בעיצוב מטבחים. אנו מעצבים מטבחים מכל סגנונות העיצוב הקיימים . אנו לא עוצרים בשלב העיצוב, לנו חשוב בעיקר שתיהנו ממטבח איכותי שישרת אתכם נאמנה במשך שנים. לכן, אנו מבצעים עם הבנייה מיד עבודות איטום מקצועיות במיוחד על מנת למנוע נזקי מים ורטיבות במהלך הזמן. אם נתקלתם בבעיה בצנרת במטבח או שהנכם רוצים למנוע נזקים בעתיד תוכלו לפנות אלינו ולקבל עבודות איטום מקצועיות ביותר.

דילוג לתוכן