מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בסביון

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים בסביון

אוהבים יוקרה? הרשו לעצמכם להתפנק עם מטבחים בסביון של חברת kitchenpt.

תושבי סביון מאופיינים באהבה שלהם לאסתטיקה, בשאיפה לשלמות, בהקפדה על הפרטים הקטנים, לכן כאשר תושבי סביון מחפשים מטבחים מעוצבים הם בוחרים קודם כל את kitchenpt, החברה המובילה בעיצוב מטבחי יוקרה, עם שירות ומקצועיות מפתיעים ברמה בינלאומית.

יש לכם פנטזיה על מטבח כלשהו? בואו להפתיע אותנו, ואנחנו נשמח לעמוד בכל אתגר!

הרבה מאוד פעמים אנחנו נתקלים בבקשות יוצאות דופן של מטבחים בסביון, הרצון להפתיע ולחדש קיים ללא ספק בצורה בולט ביישוב היוקרתי, וכשהמוניטין שלנו כל כך חזק בעיר לא פלא שאנחנו זוכים לקבל את הפניות המאתגרות הללו בכל פעם מחדש.

מטבחי יוקרה – דוגמאות

ישנן דוגמאות רבות למטבחי יוקרה ולמעשה כמובן שאין גבול ליוקרתיות שהמטבח יכול להגיע אליו, אך להלן כמה דוגמאות יותר מעניינות שקיבלנו:

זהב אמתי

לקוח י' אמר שיש לו אהבה עצומה לזהב, ושהוא עצמו עוסק בזה, לכן אין הוא מתכוון שבבית שלו יפסחו על הזהב. אחת הדרישות שלו היו שהידיות, הברזים וכל אלמנט פרזול שאיננו פנימי יעבור ציפוי זהב. וכך עשינו, המראה שהתקבל היה מהפנט. יש חושבים שההבדל בין זהב לצבע זהב הוא לא מורגש אך אין ספק שהיוקרה במקרה הזה הייתה בולטת מאוד וייחודית.

לא לראות כלום

לקוח ד' בסביון אמרה שהיא לא אוהבת לראות מטבחים. מטבחים אמנם משמשים לבישול אך היא מעדיפה שכלל לא יראו אותם. לכן, אנחנו עיצבנו לה מטבח שכשמסתכלים על הבית מבפנים לא יודעים היכן המטבח. ארונות המטבח הינם ארונות ללא ידיות כלל והם בצבע הקיר כאשר את השיש מסתיר מחיצה עולה הנחבאת ברגע בנגיעה קלה לתחתית הארונות העליונים, כך שכשמסתכלים על המטבח לא רואים לא את השיש ולא את הכיור והברזים, רק מי שיודע שהמטבח שם ומכיר יאמין שיש שם מטבח.

 

רוצים גם אתם מטבחי יוקרה? חשוב לכם לשים דגש על פרטים כאלו ואחרים? רוצים ביצוע מושלם? פנו היום אל חברת kitchenpt ונשמח לעמוד לשירותכם, עם שירות מקצועי ללא תחרות.

דילוג לתוכן