מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בראשון לציון

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים בראש לציון

חברת מטבחים בראש לציון זה רק kitchenpt  חברת המטבחים המובילה בראש לציון עם הכי הרבה לקוחות מרוצים!

מחפשים מטבחים בראש לציון שיתנו לכם מענה אמתי לכל הצרכים שלכם? חברת kitchenpt עומדת לרשותכם ומספק שירותי עיצוב מטבחים וכמובן תכנון מטבחים והתקנה בבית הלקוח.

קרוב לים

אין ספק כי אחד היתרונות הבולטים של ראשון לציון הוא הקרבה לים, העיר ראשון לציון הינה עיר יוקרתית אשר מושכת אליה ציבורים נרחבים של אוכלוסייה עמידה, אשר נהנות מטוב העיר הודות לים השוכן בצמידות לה. כך תושבי ראשון לציון נהנים מצד אחד מהנוף של הים ומצד שני אינם צריכים לשלם על הנכסים שלהם סכומי כסף אסטרונומים כמו בעיר תל אביב.

חברתנו מבצעת מידי שנה התקנה בעשרות רבות של בתים בראשון לציון, הן בדירות חדשות והן בדירות יד שניה. אנחנו גאים לתת שירותי התקנת מטבחים בראש לציון ללקוחות רבים המרוצים מהעבודה שלנו ושמחים מהעיצוב והביצוע המושלם.

סיפור ההצלחה שלנו

חנן ודפנה קנו דירה על הנייר מקבלן סמוך לאחד החופים היפים של ראשון לציון, בחוזה כמובן שהובטח להם מטבח יפה ומעוצב, אך בפועל כשראו מה הובטח הבינו שהמציאות וההבטחות לא בהכרח קשורות, המטבח שהובטח היה מאוד מינימאלי ולא באמת עומד בשום קריטריון מספק שלהם. בחברת המטבחים שבחר הקבלן הם נכנסו לעימות ולא רצו להמשיך שם בשדרוג, לכן הם מצאו את החברה שלנו בזכות המלצות של חברים, בני הזוג היו קצת בבעיה שכן הזמן שנותר להם כעת הוא מוגבל, היזמים דרשו שיתנו במידי תוכנית אינסטלציה וחשמל למטבח אחרת עלות השינויים לאחר מכן יהיו יקרים. חנן ודפנה הגיעו אלינו לחוצים, אך בזכות ישיבה משותפת במשך שעה וחצי הם קיבלו בדיוק את תכנון המטבח שהם רצו, התקדמנו לבחירת העיצוב החיצוני של המטבח, אך הכי חשוב שהם קיבלו עוד באותו היום תוכנית אינסטלציה וחשמל שהיזם יוכל להכין  לביצוע מבלי לבקש תוספות. חנן ודפנה הפכו ללקוחות מרוצים בתוך שעה וחצי.

רוצים גם אתם להזמין מטבחים בראשון לציון ולהיות מרוצים? התקשרו עכשיו אל kitchenpt!

דילוג לתוכן