מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים ברמת אביב

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים ברמת אביב kitchenpt

מעוניינם לרכוש מטבחים ברמת אביב? חברת kitchenpt החברה המובילה בתחום מטבחים ברמת אביב, ומספקת מטבחי יוקרה ברמה הגבוהה ביותר ובעיצוב נקי ובלתי מתפשר.

מטבחי יוקרה

כל מי שמבין בעיצוב יודע שישנם כמה סודות בודדים בעיצוב שהופכים כל פריט וכל אובייקט ליוקרתי. הסודות הבודדים האלה של העיצוב הם אלה שהופכים מוצר פשוט למוצר  מוביל וייחודי. רק קנייה חכמה ובחירה נכונה של חברת מטבחים ברמת אביב ברמה גבוהה וללא פשרות יביאו את התוצאות הרצויות ליצירת מטבחי יוקרה.

מה אנחנו מחפשים כאשר אנחנו מחפשים מטבחי יוקרה ברמת אביב?

ארונות מטבח יוקרתיים

הבחירה הראשונה בעיצוב המטבח היא כמובן בחירה של ארונות מטבח. בתהליך הישיבה מול יועץ המטבחים שלנו תשאלו מה הטעם שלכם לבחירה של ארונות מטבח, האם אתם מעוניינים בארונות כפריים? אולי אתם מעדיפים פרובנס? או שמא אתם מעדיפים קווים נקיים ואלגנטיים של מטבחים מודרניים?

מטבחים כפריים יהיו בדרך כלל מעוצבים באמצעות עץ טבעי, עץ איכותי שיציג חזות טבעית ומרשימה, שתגרום לנוכחים להרגיש את עוזו של הטבע. מטבחים אלו יהיו צבועים בתנור ובקפדנות יתרה, כמו כן, דלתות המטבח יהיו חרוטות בצורה מקצועית בתבליטים מרשימים ומסגרות על פי בקשתכם.

אם תבחרו דווקא מטבחים ברמת אביב מסוג מודרניים, תיהנו ממראה מתקדם ביופיו, חזות של המאה ה22, קווים נקיים ומרשימים במיוחד, מטבח שנעלם במראהו בקיר, ויוצר תחושה של ריווח גדול. בדרך כלל כאשר בוחרים מטבחים מודרניים בוחרים את האפשרות שדלתות הארונות לא יפתחו בצורה הרגילה באמצעות ידיות, אלא דווקא באמצעות מנגנון פתיחה אוטומטי באמצעות לחיצה קל על הדלת, הדלת תפתח מאליה עד לפתיחה מלאה, כך שאתם לא תצרכו אפילו לנסות להתאמץ בכדי לפתוח את הדלת.  צורת פתיחת הדלת המרשימה, יוצרת ללא ספק את האווירה היוקרתית לה ציפתם. ומה לגבי הסגירה? סגירת דלת מודרנית תעשה אוטומטית בדחיפה קלה של הדלת היא תיסגר בצורה שקטה ומופתית.

אם תבחרו דווקא מטבחים ברת אביב מסוג פרובנס תיהנו ממטבחי מלכים, ברזים בצבעי זהב, שיש מהפנט וארונות בצבעי לבן ובז' מלכותי עם חריטות בצבעי זהב והמדגישים את היופי של המטבח היוקרתי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד!

דילוג לתוכן