מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים ברעננה

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים ברעננה

מטבחים ברעננה בחברת kitchenpt, מטבחי איכות ללא תחרות!

כאשר אתם נכנסים הביתה אחרי יום עבודה, עייפים ורוצים בסך הכל להכין לעצמכם ארוחה טובה, כל מה שאתם צריכים זה מטבח מזמין, מטבח שיהיה נוח ואסתטי, מטבח שתרצו לעצור בו ולשתות את הקפה שלכם בנחת ואז להכין לעצמכם ארוחת ערב טוב. מטבחים ברעננה של חברת kitchenpt, הינם המטבחים שיגרמו לכם להרגיש בבית, בבית שתמיד חלמתם.

איזה סוגי מטבחים מוצעים?

מטבחים כפריים

אתם בוודאי מכירים את הסגנונות העתיקים של מטבחים אשר רואים יותר ויותר בסדרות וכן בסרטים פופולאריים. כל מי שמסתובב בין דירות בעיר רעננה רואה שישנו שינוי מהותי בעיצוב המטבחים, לאחרונה ברעננה תופסת מאוד תאוצה האופנה של עיצוב מטבחים כפריים.

מטבחים מודרניים

המטבחים הנפוצים מאז ומתמיד היו בשאיפה להיות מודרניים, לאנשים רבים יש נטייה להסתכל על העתיד ולרצות להגיע לשם, לעתיד. לכן, מידי שנה מעצבים המעצבים מטבחים הנראים יותר ויותר מודרניים יותר ויותר מתקדמים, עם טכנולוגיות חדשניות ומראה יותר קר ויוקרתי. כפי שאנחנו מדמיינים את העתיד, מתכתי, טכנולוגי וקר.

סיפורים מהשטח

שלומית וגיא הינם זוג מיוחד, שלומית אוהבת סגנון כפרי ואילו גיא אוהב סגנון מודרני. שלומית אוהבת צבעים וגוונים מיוחדים, ואילו גיא אוהב צבע לבן ונקי ללא כל גיוון. איך אפשר להתגבר על זה בפגישת התכנון? האמת זאת סוגיה שאנחנו נתקלים בה הרבה מאוד במהלך התכנון, לעיתים הגברים אוהבים הרבה מאוד צבע והנשים לא ולעיתים הפוך. במצב זה עלינו לבחור סגנון עיצוב שיתאים גם לסגנון האהוב של הגבר והאישה כאחד. המטרה שלנו היא למצוא שביל מגשר, למשל, לעיתים מי שאוהב קו נקי יכול לאהוב צבע אחיד אך שאינו לבן כמו לדוגמא מטבחים בצבעים אחרים כמו שחורים, צבעי עץ או צבעים אחרים שיוצרים גוון שונה שהוא אינו לבן ובכך הוא מצליח מצד אחד להוסיף צבע ומצד שני לשמור על ניקיון המחשבה בקווים אחידים. שלומית וגיא לבסוף התפשרו על מטבח בצבע אפור, כך הם גם בחרו מטבח נקי ואחיד וגם בחרו צבע מעניין.

גם אתם מחפשים חברת מטבחים ברעננה מקצועית ואמינה?

התקשרו עכשיו!

דילוג לתוכן