מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

שאלות ותשובות

  1. שאלות ותשובות על מטבחיםמה הדבר החשוב ביותר בבחירת מטבח? הכי חשוב, לבחור מטבח שיהיה לכם נעים ונוח לשהות בו וגם לפעול ולבשל בו. מראה אוורירי , חם ונעים יוצר תחושה של נוחות. מראה כהה או צבעוני מידי עשוי להיות מתיש. כמו כן חשוה שהמטבח יהיה נוח ופשוט לתפעול וניקוי.
  2. מהו החומר המומלץ ביותר לבניית ארונות מטבח? החומר האיכותי ביותר למטבח הוא עץ מלא שמחזיק מעמד שנים ארוכות, קל לניקוי ועמיד בפני שריטות וקלקולים ומעניק למטבח מראה חמים וביתי. ניתן להשתמש גם ב MDF שנחשב לחומר חזק ביחס לעצים אחרים כמו סיבית ואחרים.
  3. איך בוחרים כיור מטבח? יש לבחון 3 פרמטרים:גודל- כיור שיהיה בגודל שמתאים לצרכים שלכם. ואם צריך שיהיה גם מחולק לשני כיוריםאיכות- החומר ממנו עשוי הכיור, משמעותי מאוד ביחס ליכולת הניקוי שלו. חשוב לבחור כיור מחומר עמיד שאינו צובר כתמי אבנית שומן ואחרים ושניתן לנקות אותו בקלות בחומרי ניקוי רגילים התקנה- יש לבחור בין התקנה שטוחה שמאפשרת ניקוי קל ופשוט של השיש וגריפת המים בקלות אל הכיור, ובין התקנה עליונה שמותירה יותר שטח למשטחי העבודה. בעבר היה מקובל להתקין כיורים בהתקנה תחתונה שבעצם הסתירה את הכיור.
  4. מה חשוב לזכור בעת התקנה של ארונות מטבח? חשוב להקפיד על מרחק של כ-2 ס"מ מהקיר כדי למנוע עובש, טחב ורטיבות
  5. מה חשוב לבדוק כאשר רוצים לקנות מטבח מחברת מטבחים? חשוב לבדוק שהחברה עומדת בתקנים מחמירים של איכות ובטיחות ומשלבת בחוכמה בינם לבין עיצוב מקורי ומיוחד.
  6. איזה חומר גלם מתאים ביותר למשטחי העבודה במטבח? ניתן להשתמש בחומרי גלם שונים, שיש ,עץ נירוסטה. לפני קביעת חומר הגלם כדאי להתייעץ עם המומחים ולשמוע את היתרונות והחסרונות בכל אחד מחומרי הגלם ולבדוק מה החומר המתאים לכם.
  7. הגבהה של השיש והכיור – אנחנו עומדים בפני שיפות המטבח. שנינו גבוהים ותמיד סובלים מכך שהשיש נמוך , האם ניתן להגביה אותם? בהחלט! התייעצו עם מומחי התכנון שלנו ונחשוב על הדרך הנכונה ביותר להגביהה את השיש והכיורים.
  8. מה עדיף, מטבח בהיר או מטבח כהה? מטבח כהה- מתלכלך פחות ויש צורך להשקיע פחות בניקיון, אך יוצר אווירה "כבדה" ומקטין את החלל. מטבח בהיר מתלכלך יותר ויש לנקותו לעיתים קרובות יותר, אך משרה אווירה של חלל גדול ונעים.
  9. אנחנו מאוד רוצים לעצב מטבח מקורי ולא שגרתי. האם כדאי לעשות זאת? מטבח מקורי ולא שגרתי, צריך תכנון ומחשבה מרובה בעיצוב כדי שלא ליצור מטבח שמגרה מידי את החושים והשהיה בו לא נעימה. לכן, רצוי ומומלץ לעשות שאת עם מומחי העיצוב שלנו.
  10. היכן כדאי להתקין את הכיריים? כדאי להתקין כיריים על משטח סמוך יחסית לכיור ומשטח העבודה. חשוב להשאיר משטח רחב מספיק סביב הכיריים כדי שיהיה נוח לעבוד.
דילוג לתוכן