מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבח פרובנס

פרובנס- חבל ארץ מקסים באיטליה, שם דבר ליופי מסחרר ועוצר נשימה, לכפריות, ולחיבור לטבע. ככזה, גם מטבח פרובנס שואב את השראתו מחבל ארץ יפייפה זה.

מטבח פרובנס הוא שם למטבח כפרי, בסגנון עיצוב כבד מעט, ובשילוב מדפים פתוחים בחלל המטבח, שנותנים לו חמימות, עיצוב מיוחד, ופרקטיות. זהו מטבח כפרי, גדול, המתאים למטבחים גדולים, ועושה שימוש ברהיטים גדולים ובעלי נוכחות, לרוב מעץ מלא, ובצבעוניות של עץ. חזיתות הארונות יהיו כבדות, לפעמים מעוטרות בקרניזים, וייתנו למטבח מראה חמים וכפרי. במרכז מטבח פרובנס יהיה ליבו של המטבח הכפרי, שולחן גדול (או באינטרפטציה מודרנית- אי גדול) בו עובדת כל המשפחה יחד, לשה בצק, חותכת ירקות, או מסבה לארוחת ערב משותפת.

בחירת מטבח היא בחירה שבה נתקלים לא מעט אנשים במהלך שיפוץ. עיצוב המטבח הוא אחד החדרים החשובים בבית, הן מצד העלות הכלכלית הממוצעת של עיצוב מטבח, וגם בגלל אופי המטבח, סגנון העיצוב שלו, והמראה הכולל שלו, שחייב להתאים לעיצוב הבית, ולשימוש של המשפחה. מטבח חייב להתאים למי שגרים בו. יש מי שאוהבים מטבח מעוצב, גם על חשבון נוחות השימוש בו, ויש מי שצריכים מטבח פרקטי, שמתאים למשפחה, שאוהבת לבשל ולעבוד במטבח. לכן השלב הראשון בהתאמת מטבח יהיה התאמת המטבח למשפחה.

מטבח פרובנס מתאים לבתים בעיצוב כפרי. או בעיצוב כפרי- מודרני. בגלל השימוש בעץ המלא, בקווים החזקים, ובעיצוב הגדול, המאופיין בתים כפריים בחבל ארץ זה באיטליה. כאשר מעצבים מטבח בסגנון פרובנס, צריך לקחת בחשבון את גודל המטבח שבביתכם, ולעצב אותו כך שהאווירה והפרקטיות של מטבח כפרי תיושם במטבח, אבל עם האילוצים של מטבחים שנבנים בעת הזו.

בעיצוב מטבח פרובנס, כמובן נשים לב ודגש על העיצוב, אבל גם על איכות המטבח, ועל איכות חומרי הגלם והעבודה. חשוב להבין- מטבח עושים לשנים רבות. ולכן איכות העבודה והחומרים, בהם בונים את המטבח חייבת להיות ברמה הגבוהה ביותר.

 אצלנו בחברה תמצאו מטבחים המעוצבים לפי הצרכים שלכם, במדויק, בחומרי גלם מתקדמים ואיכותיים שיחזיקו לכם לשנים רבות של שימוש והנאה.

 

דילוג לתוכן