מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבח מודרני דגם PRO

מטבח מודרני דגם PRO  מתאים למי שאוהבים עיצוב מודרני ונקי, עם קווים חזקים וברורים של נוכחות. מטבח מודרני דגם PRO  מאופיין בעיצוב נקי ואורבני, המשתלב עם עיצובי בית שונים, למראה הרמוני ומושלם.

מה מאפיין מטבחים מודרניים? מטבחים מודרניים שואבים את השארתם מהעיצוב המודרני, שהוא פונקציונלי, נקי, עם קווים ישרים, ומשטחים חדים שקל לנקות. אין לו את הקסם והרומנטיות של מטבח כפרי, או את העיטורים של מטבח קלאסי. מה שאתה רואה מונח לפנייך. ומה שאתה רואה זה בעיקר סדר, עיצוב מוקפד, וצבעוניות המאפיינת את המטבח המודרני. החומרים בהם משתמשים במטבח מודרני הם פורמייקה, זכוכית, ושיש. ופחות מראה עץ חשוף. לפעמים ניתן גוון חמים בעזרת מעט צבע עץ במטבח. במטבח מודרני נקפיד למצוא מקום לכל פריט במטבח. כך נשאיר אותו כמה שיותר נקי בעין. נאחסן את רוב החפצים שהיו נמצאים על השיש בארונות ייעודים. ונשאיר רק מיעוט על השיש. למשל מכונת קפה בעיצוב מיוחד, וקומקום בעיצוב יוקרתי. כך למרות הקווים הנקיים, והחומרים הקרים, נוצר שקט במטבח, היוצר גם שקט פנימי.

הצבעוניות של מטבח מודרני, נעה בין צבעים שקטים ואורבניים של לבן או אפור ועד לצבעים עזים כמו צהוב, כחול או סגול, המשולבים במטבח ברמות שונות. לצבעוניות יש אמירה במטבח, ונתינת עוצמה ודגש שהופכת את המטבח מעוד חדר, למקום מיוחד בבית, שהעיצוב שלו חשוב ונכון ומתאים לאופי הגרים בו. הצבעים הבהירים של המטבח המודרני, יחד עם השימוש בחומרים כמו זכוכית, מאפשרים ניקיון קל של המטבח, גם הקווים הנקיים של העיצוב שלו, ללא פיתוחים מיותרים, מקלים על הניקיון, ובכך משלים המטבח המודרני את ייעודו להיות פונקציונלי.

על דגם PRO

מטבח מודרני דגם PRO  משלב בתוכו את כל התכונות הללו. העיצוב שלו קליל ונקי בעין. עם קווים ישרים ומלבניים. המראה של הדגם מאפשר שקט בעיניים, והעיצוב המיוחד שלו משרה אווירה של קלילות ורוגע, וזאת מבלי לפגוע במקומות האחסון הרבים שמציע המטבח, ובירידה לכל הפרטים הקטנים, אליהם אתם זקוקים במטבח שלכם. כדי שתקבלו מטבח מושלם המותאם לצרכים שלכם.

 

דילוג לתוכן