מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים באור יהודה

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים באור יהודה

מטבחים באור יהודה מתחילים קודם כל בחברת kitchenpt!

אם אתם מחפשים איכות, אם חשוב לכם התוצר הסופי, אם חשוב לכם היחס האישי לאורך כל הדרך, תבחרו רק בנו kitchenpt, חברת מטבחים באור יהודה אשר דואגת ללקוחותינו עד הפרט האחרון.

הצוות שלנו תמיד דואג לתת ללקוחותינו מעל ומעבר, תמיד לראות איך אפשר לגרום להם להיות מאושרים באמת, גם כשנראה שזה הולך להיות קשה. הבחירה בחברתנו תמיד גורמת ללקוחותינו להרגיש שהם עשו את הצעד הנכון.

סיפור מהשטח:

זה היה יום רגיל אצלנו בחנות, דורית המעצבת קיבלה את בני הזוג שקבעו מראש כמו בכל יום, אך הפעם בני הזוג שעמדו מולה נראו לה קצת שונה, במקום לראות זוג שמתרגש ומחכה לעיצוב המטבח היא ראתה זוג מרוחק וקצת קצר רוח. דורית מעצבת מטבחים באור יהודה כבר כמה שנים הבחינה מיד שהזוג אחרי ריב בנושא המטבחים. מיד נגשה להכין להם קפה במכונת האספרסו ושאלה לפשר המחלוקת בנוגע למטבח. בני הזוג נדהמו מכך שדורית מיד הבינה את סיבת המתח שבאוויר סיפרו לה שהם למעשה לא מסכימים על עיצוב המטבח ושזה עוד פרט אחד מיני רבים שבעיצוב שהם לא מסכימים וזה כבר ממש מעייף אותם. מעצבת הבית שלנו לא נרתעה ושמעה עד הסוף את הבעיה, בשורה התחתונה אביגיל אהבה צבעים ותעוזה ואילו יורם סובל מהפרעת קשב ורוצה שהכול יהיה לבן שלא יציק לו בעיניים. המעצבת שלנו גיחכה ומיד מצאה להם פתרון פשוט, העיצוב בבסיסו יהיה לבן לחלוטין כפי שהבעל רוצה, אך האלמנטים השונים במטבח יהיו צבעוניים, כך אפשר יהיה להחליפם מידי פעם ושום דבר לא יהיה קבוע ויטריד את עיני הבעל שדאג מהצבעים. יחד הם בחרו אלמנטים צבעוניים כגון אגרטל, תבלינים צבעוניים, קומקום צבעוני ושלבו בין צבעים לבין לבן בצורה מרשימה. זהו עוד סיפור מיני רבים אצלנו בחברת kitchenpt מטבחים באור יהודה.

רוצים גם אתם לקבל יחס אישי?

גם אתם רוצים שיעצבו את המטבח שלכם עם אהבה? התקשרו עכשיו או השאירו פרטים לרכישת מטבחים באור יהודה ונשמח לעמוד לשירותכם!

דילוג לתוכן