מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבח עץ אלון

להכניס את הטבע ויוקרה למטבח

קשה להתחרות מול עיצוב שמתחבר לטבע ומשדר לנו חיות, אותנטיות ועוצמה. עיצוב מטבחים בעץ אלון יכול להביא אותנו למקומות כאלו.

אין קץ חשיבה ומחשבה מושקעים בתהליך עיצוב המטבח שלנו. אנחנו מנסים לדמיין את עצמנו בתוך המקום, מנסים לראות איפה נהיה ואיך נתנהל. איפה נרצה לעמוד לבשל ואיפה נבחר לעמוד על מנת לפטפט ולנשנש. כל המחשבות הללו הן רק חלק ממכלול שלם של שיקולים לגבי עיצוב המטבח שלנו. בשלב כלשהו אנחנו גם נפגשים עם מעצב מטבח אשר יעשיר אותנו מניסיונו הרב וינחה אותנו באשר לבחירות הנכונות למטבח אשר מתאימות לרצונות שלנו בשילוב עם המציאות בצורה נוחה והיפה ביותר האפשרית

אחת הבחירות שאותן נראה לעשות היא סוג חומר הגלם שאותו נבחר על מנת לבנות ממנו את המטבח.

אחת הבחירות היפות והיוקרתיות היא בחירה בעץ אלון, עיצוב מטבח מעץ אלון הופך את המטבח לבעל עומק וחיבור לטבע. לא כל סגנון מטבח יתאים לעץ האלון, על כן הבחירה שלכם תתחיל מהמקום של בחירת מטבח בעל מראה מודרני או מטבח קלאסי או כפרי. עץ האלון מתאים יותר לבחירה של מטבח קלאסי או כפרי. יכולות העיצוב בעץ האלון רחבות יותר ומאפשרות יותר מקום לטעם האישי מבחינת גימורי הארונות וכן הלאה. ניתן לבחור עד כמה מכניסים את אלמנט העץ אל תוך המטבח ובאיזה מינון נשתמש בו. האם נרצה רק ארונות מטבח או שנכניס את עץ האלון לעוד פריטים במטבח.

אנחנו בחברת המטבחים KitchenPT , מתמחים בעיצוב מטבחים באיכות הטובה ביותר. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם ממגוון סגנונות המטבח הקיימים אצלנו ולשמוע מלקוחות מרוצים על תהליך עיצוב ובניית המטבח. נשמח אם תבוא להתרשם ולראות את דוגמאות מטבחי עץ האלון על מנת לראות האם הם תואמים לטעמכם האישי והאם זהו סגנון המטבח שאותו אתם רוצים לבחור למטבח הפרטי שלכם.

נציגנו ישמחו להיות אתכם בקשר לכל שאלה, בקשה או התייעצות. התקשרו לקובע פגישת ייעוץ עוד היום על מנת להקדים ולהריח את ריח התבשילים העולה מהמטבח שלכם כמה שיותר מהר.

דילוג לתוכן