מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בנתיבות

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים בנתיבות בכל הסגנונות

מטבח זה כבר לא חלק נסתר בבית. בשנים האחרונות אנו ערים לתופעה כי המטבחים הופכים להיות אזורים מרכזיים בבתים ומכאן שהם הופכים להיות מעוצבים יותר, מסוגננים יותר ופונקציונאליים הרבה יותר. לנו בחברת KitchenPT יש את כל הידע, המקצועיות והניסיון לעצב לכם את המטבח שחלמתם עליו.

אודותינו

אנו בחברת KitchenPT  מתמחים בעיצוב. בתכנון ובבניית מטבחים בנתיבות ובשאר יישובי הסביבה בכל הסגנונות השונים. לקוחות מרוצים רבים יעידו כי לאחר פגישת היכרות ותיאום ציפיות ידענו לתכנן עבורם את המטבח המושלם, עם מיטב הפונקציות והשכלולים המותאמים ספציפית לצרכיהם תוך שמירה על גבולות השטח של המטבח בביתם ושמירה על מחיר הוגן.

אנו מתפארים בצוות עובדים מסור, מיומן ומקצועי ביותר ובנגרים מן השורה הראשונה המחכים רק לכם, כדי להתאים לכם את המטבח המושלם ביותר.

סגנונות מטבח שונים

בעולם המטבחים קיים מגוון גדול ורחב של סגנונות מטבח שונים ואנו בחברת KitchenPT כאן כדי להגשים לכם, תושבי נתיבות את חלום המטבח שרציתם, בסגנון המתאים לכם.
אנו מתמחים בעיצובי מטבח מודרניים ובמטבחים יוקרתיים, במטבחים בסגנון כפרי ובמטבחים קלאסיים, במטבחים מעץ ובמטבחי פולימר או פורמייקה תוך חשיבה מעמיקה וממצה על כל הפרטים החל משטח אחסון נרחב, דרך מגירות או ארונות פונקציונליים המותאמים לשימוש העתידי בהם כגון מגירות תבלינים או מגירת בקבוקים וכלה בתכנון יעיל למיקום השיש, הכיורים, הגז, התנור והמדיח.

למה חשוב לשים לב כשמתכננים מטבח?

כאשר אתם בונים מטבח יש מספר פרמטרים אישיים שחשוב לקחת בחשבון וביניהם:

הגובה שלכם

ובהתאם אליו גובה השיש ויש לשקול האם יש צורך בארונות עליונים או בקלפה ואם כן באיזה גובה למקם אותם

היד הדומיננטית שלכם

ובהתאם לכך למקם את מדיח הכלים או ההכנה אליו

אנו בחברת KitchenPT נשמח להיפגש איתכם ולהתאים עבורכם את המטבח האידיאלי בעזרת פרמטרים אלה עוד רבים אחרים.

אז אם אתם בונים בית או משפצים וגרים בנתיבות והסביבה, התקשרו ופנו עוד היום אל חברתנו, חברת המטבחים KitchenPT  ואנו יחד עם צוות העובדים המקצועי שלנו נתכנן לכם מטבח מרשים שיתאים לכל ציפיותיכם וירשים את כל הבאים לביתכם.

דילוג לתוכן