מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בנתניה

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים בנתניה

מחפשים לבנות מטבחים בנתניה? בניית מטבחים זה עסק למקצוענים בלבד, מטבחים בנתניה נותנים לבנות רק לחברת kitchenpt.

אנחנו מאמינים שחברתנו צריכה לפעול תמיד מעל ומעבר למען הלקוחות שלנו. כל אחד בחברה שלנו, מהמענה הטלפוני ועד למתקין בשטח, כולם יודעים את חשיבות המעלה של נתינת שירות אישי.

העיר נתניה מורכבת מאוכלוסיות רבות ומגוונות, בנתניה קיימת גם בניה רבה עבור עולים חדשים, וחברתנו דואגת תמיד לספק להם ולכל האוכלוסיות שירות אדיב, שיענה על הצרכים שלהם.

להלן סיפור ייחודי מהשטח שממחיש על יצירות ונחישות אמתית ללקוח:

משה ורייצ'ל הגיעו אליי היישר מצרפת, יותר נכון כמעט היישר מצרפת, הזוג החביב החליט לעשות עלייה כמה ימים לפני שנפגשנו, הם עומדים להיכנס לדירתם החדשה הצופה לים והדבר האחרון שנשאר להם, הוא מטבח, הבעיה, מטבחים איכותיים בדרך כלל אי אפשר לייצר בזמן כל כך קצר, מרגע ההזמנה ועד הביצוע בפועל וההתקנה לוקח בדרך כלל לפחות שלושה חודשים. כמובן שלזוג משה ורייצ'ל לא היה את הזמן הזה לחכות. הם נכנסו לגור בדירה שלהם ולא היה להם זמן מיותר לחכות. אחרי שיחה ארוכה כשהבנו את הצרכים שלהם בדיוק, החלטנו לקחת את הזוג היקר כבפרויקט אישי, תמיכה בעולים החדשים. בתור חברת מטבחים בנתניה המספקת שירות לעולים רבים אנחנו מודעים היטב לצורך וללחץ שלעיתים נוצר. ישבנו איתם במשך שעתיים, הכנו תכנון קפדני, עברנו על  העיצוב, מיותר לציין שלמרות שהם מיהרו לקבל את המטבח הדרישות שלהם דווקא לא היו נמוכות כלל, הם ידעו מה הם רוצים והיו להם דרישות גבוהות. עוד באותו היום שלחנו אליהם מודד, הזמנו את החומרים הנדרשים לביצוע המטבח, תאמנו גם עם חברת השיש בעצמנו על מנת למנוע צורך של מדידה נוספת על בסיס הניסיון שלנו, את המטבח סיפקנו בסופו של דבר בתוך שבוע וחצי. עד אז הם אכלו בחוץ ואצל חברים. העיקר שהם היו מרוצים מהתוצאה ושהם קיבלו את המטבח שהם רוצים בקצב הנכון ובאיכות גבוהה.

ככה זה אצלנו בחברת kitchenpt  כשנותנים את הנשמה ועובדים מקצועי, הלקוחות תמיד מרוצים.

לפרטים והזמנות התקשרו: לטלפון שבדף צור קשר

דילוג לתוכן