מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים כפריים מודרניים

אם חשבתם שעליכם להינעל על סגנון אחד בעיצוב מטבחים, טעות היא בידכם! אמנם עיצוב מטבחים מתחלק די בברור על פי סגנונות שונים כמו הסגנון המודרני, הסגנון הקלאסי והסגנון הכפרי אך מעצבים מקצועיים באמת יודעים לעשות את השילובים העדינים הללו בין סגנונות העיצוב השונים ומגיש לכם, הלקוחות תוצר מוגמר יוקרתי ומושקע, לא עוד חיקוי של מטבח שמככב בכל הקטלוגים תחת כותרות מסוימות אלא משהו אישי שלכם שמחובר לחלומות שלכם ולרצון האישי שלכם.

האיכות מעל לכול

אנו מאמינים שאם אתם מתכננים מטבח חדש בוודאי כבר נתקלתם בחברות שונות ובבעלי מקצוע שונים בתחום. רצינו להכיר לכם את חברת KitchenPT האחת והיחידה בתחום ששומרת על כמה עקרונות ייחודיים וחשובים מאין כמותם במהלך העבודה שלה. אצלנו האיכות היא מעל לכל. לא משנה מהו סגנון העיצוב המבוקש או מאלו חומרים הלקוח בקש לייצר עבורו את המטבח, החשוב מכל הוא האיכות של החומר כי מטבח שבאמת משביע את רצון הלקוח גם לאחר זמן הוא מטבח איכותי שהחומרים בו נשמרים לאורך זמן, עמידים למים ולחומרי ניקוי.

שירות אדיב- בלי כוכביות קטנות

גם תודעת השירות שלנו מפותחת ביותר ואנו מלווים את הלקוח החל משלבי התכנון הראשוניים ועד לשלב של התקנת התוצר המוגמר. אנו לוקחים אחריות מלאה על המוצרים שלנו ונותנים שירות אדיב עם אוזן קשבת גם במקרים בהם ישנן תקלות, שלא תקרינה.

מטבחים כפריים מודרניים- רק אצל המומחים

רבים תוספים את הסגנונות השונים לעיצוב מטבח כשחור ולבן או כפרי, או מודרני, אך המעצבים שלנו ייעצבו לכם מטבחים כפריים מודרניים בשילוב מדהים של מראה עץ כפרי ומחובר לטבע ולשורשים יחד בשילוב הרמוני עם האלמנטים של המטבח המודרני כמו קווים ישרים נעדרי פינות מעוגלות, ללא קישוטים, גילופים בעץ ואבזור מקושקש. המטבח הכפרי המודרני לוקח את הייחודיות שבעץ ומלביש עליה את הנוחות והחלקות של המטבח המודרני העכשווי. אם תוסיפו למטבח רצפת פרקט דמוי עץ, תקבלו תוצאה מושלמת ומרהיבה ביותר.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום וליהנות משירות מקצועי, מחומרים איכותיים ומתכנון מושלם למטבח שלכם!

דילוג לתוכן