מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

עיצוב מטבחים מודרניים תמונות

עיצוב מטבחים מודרניים תמונות

עולם ההדפסה על קאפה, פתח בפנינו עולם חדש ושלם של עיצוב. שפת העיצוב של הדפוס על קאפה, שונה משיטות העיצוב האחרות שלנו. ברוב המכריע של השיטות, אנו משתמשים בחומרים פיזיים. לעומת זאת, כאשר מעצבים חלל המבוסס על תמונות, ניתן ליצור עולם שלם ומרתק, המבוסס על אשלייה אופטית, שיכניס אותנו לעולמות אחרים, וייתן לנו תחושות אחרות. היכולת לשלב תמונות בקירות החלל, נותנות לנו תחושהשאנו במקום אחר. לכן, אנו בחברת kitchenpt, מציעים שירות חדש, של עיצוב מטבחים מודרניים תמונות.

עיקרון האשליה האופטית של העין:

לא משנה באיזה סוג של תמונה תבחרו. ייתכן ותרצו לשלב תמונות מזון, ייתכן ותרצו לשלב תמונות נוף, או כל סגנון אחר. אם משלבים את התמונה על הקיר בצורה נכונה, אנו יוצרים לעין "אשלייה" הנותנת תחושה. למשל: כאשר שמים במטבח תמונה עם חיפוי קיר וחלון, נוצרת אשליה אופטית של חלון. אחד מהתמונות הנפוצות, הינו חיפוי קיר. בדרך זו, אנו חשים כאילו חיפוי הקיר אמיתי, אך למעשה חיפוי זה אינו עשוי מחומרים אמיתיים, אלא מתמונה.

אנו שומרים על איכות ההדפסה של התמונה:

הטכניקה באמצעותה נוכל לשמור על רמה גבוהה של עיצוב מטבחים מודרניים תמונות, הוא כאשר אנו שומרים על איכות גבוהה מאוד של הדפוס. תמונה ברזולוציה נמוכה, לא תיתן את תחושת האשליה שאנו רוצים. אולם, כאשר אנו מקפידים על רמות רזולוציה גבוהות מאוד בדפוס, אנו נצליח לתת למסתכל על התמונה, תחושה שהוא מסתכל על משהו "אמיתי". לכן, אנו עובדים עם החברות הטובות ביותר בארץ בתחום הדפסת תמונות לקיר, שעובדות עם מכונות הדפוס המשוכללות ביותר.

 

אחד מהיתרונות של עיצוב מטבחים מודרניים תמונות, הוא העובדה שניתן לשלוח לדפוס תמונות שאתם בוחרים. לכן, אתם יכולים לשלב תמונות שלכם, תמונות של מטבח מהילדות, או כל תמונה אחרת. אם אתם מבינים בתוכנות עיצוב, אתם יכולים לעצב אריחי קיר ייחודיים, או חיפוי קיר ייחודי אחר, ואנו נדפיס. כך, בזכות טכניקת ההדפסה, אתם יכולים לעצב לעצמכם את מטבח החלומות שלכם.

רוצים מטבח מרשים המתבסס על תמונות? צרו עמנו קשר, וביחד נתכנן את המטבח החלומי שלכם.

דילוג לתוכן