מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבח קלאסי דגם לואי

מטבח קלאסי דגם לואי מאפשר לכם את הבחירה המקסימלית בעיצוב המטבח. למטבח קלאסי דגם לואי יש את השיק הקלאסי של מטבח עץ בעיצוב קלאסי יפיפה. אך הוא משולב באלמנטים עיצוביים שונים המורידים ממנו את תחושת הכבדות, ומאפשרים לו מראה קלאסי אך מתאים לימינו.

מטבח קלאסי הוא שם רחב לסגנונות שונים של מטבחים. כאשר הגורם המשלב בין כולם הוא מטבח עץ, או במראה עץ, צבוע או בצבע טבעי, הקווים של מטבח קלאסי יכולים לנוע בין עיצוב כפרי כבד, לבין עיצוב מודרני קליל ועכשווי. המטבח הקלאסי מותאם במיוחד לצורכי המשפחה שאוהבת לבשל, אוהבת מרחבים במטבח, ארונות גדולים לאחסון כל כלי הבישול. זהו מטבח מלא חדוות חיים ושמחה. הדגש במטבח יהיה על ארונות גדולים, ומשטחי עבודה גדולים ונוחים, ועל פינת אכילה, מותאמת משפחה.

אמירה ברורה של יופי

מטבח קלאסי דגם לואי מאפשר את כל אלו, ויותר. זהו מטבח עם אמירה ברורה של יופי, פונקציונליות ועיצוב המשולבים יחד לכדי יצירת מופת, המתאימה לכל בית. בניגוד למטבחים כפריים או מודרניים, מטבח קלאסי דגם לואי יכול להשתלב בכל בית, ולהתאים בו בצורה מדויקת. הקו העיצובי של מטבח קלאסי דגם לואי שומר על פשוטת קלאסית נקייה, יחד עם קריצה לסגנונות עיצוב אחרים.

החומרים מהם בנוי מטבח קלאסי דגם לואי הם האיכותיים ביותר שיש. אנו מאמינים שמטבח הולך איתך לאורך שנים, וזו החלטה שצריכה להתקבל על סמך עיצוב ואיכות גם יחד. לכן, מטבח קלאסי דגם לואי, כמו כל שאר המטבחים שלנו, בנוי על עקרונות אלו. את מטבח קלאסי דגם לואי, אפשר לשנות לפי הצרכים שלכם, ולפי מבנה הבית שלכם. את העיצוב הסופי של מטבח קלאסי דגם לואי נבנה יחד אתכם, בהתאם לאופי השימוש שלכם במטבח, ולפי החלל המיוחד לבית שלכם.

הבחירה במטבח קלאסי דגם לואי נכונה למי שרוצה מטבח על זמני, שיתאים לכל סגנונות העיצוב. מכיוון שמטבח הוא רהיט קבוע שעומד במקום, ושאר הבית יכול להשתנות עם השנים, מבחינת אופי וסגנון העיצוב, הבחירה במטבח קלאסי מבטיחה שתמיד יישאר קשר בין עיצוב המטבח לעיצוב שאר הבית, לא משנה איך תבחרו לעצב את הבית בהמשך.

דילוג לתוכן