מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

החומרים והחידושים שמשנים את תצוגת המטבח

נחדש פני מטבח

עולם המטבחים צבר תאוצה בשנים האחרונות וכיום, ניתן לומר כי המטבח הוא אחד מהחללים חשובים בבית והוא עומד בפני עצמו ומעיד על אופי הבית בכלל ועל אופי בעלי הבית בפרט. לכן, בבואכם לעצב או לחדש את המטבח שלכם אנו בחברת Kitchen pt נשמח לסייע לכם ולהציע לכם את מגוון החידושים והחומרים השונים שישנו את תצוגת המטבח שלכם ויהפכו אותי למטבח חלומי.

עיצוב המטבח

אנו בחברת Kitchen pt מתמחים בתכנון ועיצוב מטבחים המותאמים ישירות ללקוח. אנו מבינים כי עולם המטבחים עבר שינוי שנים האחרונות וכיום, המטבחים הם פתוחים לחלל הסלון ולא מוסתרים מאחורי קיר או דלת וכן מרווחים וכוללים בהם מספר רב יותר של מוצרים חשמליים וכלי מטבח שונים. לכל אלו יש לתת דש ולהתייחס בעת עיצוב המטבח על מנת להגיע למטבח המותאם לצרכים הספציפיים של בעלי הבית.

החידושים השונים

במטבחים החדשים ישנה חשיבה מפורטת לצרכים השונים ואנו בחברת Kitchen pt  מספקים מגוון רחב של חידושים הן בעיצוב הכללי דוגמת יותר מגירות בעלות טריקה שקטה ופחות ארונות המאפיינים את המטבח הישן וכן בעיצוב לפרטים ובו ניתן למצוא מגירות מותאמות לצרכים- מגירות תבלינים, מגירות לבקבוקים, טוחן אשפה, מזווה מותאם לצרכי המשפחה, מקום למיקסר, למעבד מזון, למדיח כלים ולשאר מוצרים חשמליים הנפוצים במטבחים כיום.

מגוון החומרים

ישנה חשיבות גם לחומר ממנו עשוי המטבח. כיום, ניתן למצוא מטבחים מחומרים שונים- עץ, פולימר, עץ צבוע, פורמייקה, נירוסטה ועוד. כמובן שמגוון החומרים יכול לבלבל ולכן אנו אצלנו בחרת Kitchen pt תיפגשו עם מעצבי מטבחים מומחים אשר ימליצו עבורכם מהו החומר בו כדאי לכם להשתמש לעיצוב המטבח שלכם בהתאם לסוג המטבח אותו תרצו ולאופי המטבח אותו תרצו לשדר.

למה דווקא אנחנו?

אצלנו בחברת Kitchen pt תוכלו להנות ממגוון היתרונות:

דילוג לתוכן