מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר La Casa

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר La Casa

מטבחים – מוצרים נלווים

Kitchenpt  מציעה לכם שלל מוצרים נלווים!

מבין המטבחים המתקדמים של חברת kitchenpt, אתם מוזמנים ליהנות מסדרת המוצרים הנלווים למטבח שלכם!

אצלנו בKitchenpt  מספקים עבורכם גם מוצרים הנלווים לבניית המטבח.

אז אחרי שאתם מחליטים על העיצוב הכללי, בחרתם את השיש ואת הארונות, ואתם מתחילים לחשוב על התאריך…פה נכנס הנושא של מוצרים נלווים למטבח.

בחירת תנור אפייה וכיריים

הבחירה בין תנור אפיה משולב כיריים לבין תנור אפיה בילט אין צריכה להיעשות עוד בשלב עיצוב המטבח, שכן תצטרכו להשאיר גומחה שאליו התנור ייכנס. אם זהו תנור בילט אין זו תצטרך להיות בין הארונות, לעומת תנור משולב כיריים שיצטרך מקום פנוי ליד השיש.

את תנורי האפייה תוכלו למצוא בדגמים מאוד מגוונים. צבע התנור ישתלב עם ארונות המטבח גם כאשר הוא מנוגד אליהם וגם בצבעים המתאימים להם.

אם בחרתם בתנור בילט אין, תצטרכו לדאוג למקום הכולל חיבור גז על השיש שאליו יתחברו הכיריים.

מדיח כלים

משיקולים דומים למיקומו של תנור האפייה, גם מדיח הכלים צריך להיכנס בגומחה בתוך הארון. כמו כן, הוא דורש חיבור נוסף של מערכת המים והניקוז.

כיורי נירוסטה וברזים

השימוש בנירוסטה הפך לחלק בלתי נפרד מהמטבחים המודרניים, עשוי מחומר שלא מחליד, הוא מוגן מכתמים, עמיד משריטות וקל לניקוי.

מטבח בסגנון אישי

Kitchenpt  מעצבים עבורכם מטבחים בסגנון ייחודי ומודרני שלא תמצאו כמוהו בשום מקום. הנגיעות האישיות של מיטב המעצבים אצלנו, יגרמו לכם ליהנות מכל דקה במטבח ויוסיפו לכם גוון ייחודי שישנה לכם את כל הבית.

אחרי שתבחרו מטבח מבין עשרות האפשרויות שאנו מציעים עבורכם, תוכלו לאבזר אותו במגוון המוצרים הנלווים המתאימים. עם ההקפדה על הפרטים הקטנים שלנו והשילוב של הטעם האישי שלכם, נתאים עבורכם את הסגנון המושלם שיגשים לכם את מטבח חלומותיכם.

אז אם אתם מחפשים מטבח ברמה הכי גבוהה שייתן לכם את ההנאה המרבית מכל שהות בבית וישלב לכם עיצוב, נוחות ויופי במטבח, הגעתם אל הכתובת הנכונה.

מעוניינים במטבח חדש ואיכותי? בואו אלינו להתרשם ממבחר הדגמים הייחודיים!

דילוג לתוכן