מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים אשדוד

מטבחים הם חדרים עמוסים – בהם לעתים קרובות המרחב הוא בעלות גבוהה. לשמור על דברים מסודרים ומסודרים, במיוחד כשאנחנו עסוקים, יכול להיות אתגר. לכן, אין זה מפתיע שרבים מאיתנו נשמח למטבחים שלנו להרגיש מרווחים יותר ומסודרים יותר, מה שיעזור להפוך את הזמן שאנו מבלים שם פחות מטורף ומהנה יותר.

הוספת ארונות נוספים או הרחבה אינה תמיד פיתרון מעשי לבעיות שטח קטנות, לכן ריכזנו עבורכם רשימה של רעיונות מעוררי השראה שיעזרו לכם למצוא מקום לדברים שאתם צריכים ואוהבים במטבח שלכם. כולם מהירים וקלים, ולא יזדקקו להרבה כלים כדי להשלים – כך שתוכלו לעשות הבדל גדול בפרק זמן קטן.

עם מקום לכל דבר ולכל דבר במקומו, תוכלו להירגע וליהנות מהמטבח שלכם קצת יותר.

תכנן את שטח האחסון שלך במטבח

בכל מטבח יש פריטים שמשתמשים בהם מדי יום, כאלה שמשתמשים בהם לעתים רחוקות, ואם נהיה כנים – כאלה שישבו שם ולא עשו כלום מאז שקיבלתם אותם.

לא משנה מה אתם מאחסנים, זה הגיוני לארגן אותם בהתאם – לשמור פריטים יומיומיים לידיים ולשלוח כלים לא ברורים לחלק האחורי של הארון. הם עוזרים לך לתת גישה נוחה לפריטים יומיומיים ומספיק מקום לאחסן את השאר.

כאשר אתה מארגן את הפריטים שלך, מיין אותם ל'אזורים 'שונים בהתאם למה שהם משמשים:

  1. הכנת אוכל (ארונות קיר ובסיס)
  2. מכשירים וכלים קטנים (ארונות קיר ובסיסים)
  3. בישול (מעל ומתחת למכשירים)
  4. כביסה וניקוי (מתחת לכיור)
  5. מזון ומתכלים (בארונות בגובה מלא)

עבור הפריטים הנפוצים ביותר, אחסן אותם קרוב יותר למרכז (בחלק העליון של ארונות הבסיס ובתחתית ארונות הקיר), כך שתוכל לגשת אליהם בקלות. פריטים שאינך משתמש בהם בתדירות גבוהה ניתן לאחסן בחלק העליון של ארונות הקיר ובתחתיתם של ארונות הבסיס..

בחר את הארונות המושלמים

בבחירת ארונות מטבח יש המון אפשרויות, תלוי מה ברצונך לאחסן ולשטח שאתה צריך למלא.

ארונות קיר גבוהים הם פיתרון נהדר למיצוי השטח עד לתקרה, ומציעים נפח אחסון רב יותר עבור פריטים שאינכם משתמשים בתדירות כה גבוהה.

דילוג לתוכן