מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבח עם משטח אגוז וצבע חום

יוקרה וחמימות- מטבח עם משטח עץ אגוז.

אין עוד חומר גלם כמו העץ המסוגל ליצור אוירה יוקרתית שעדיין תישאר חמימה וביתית.

עד לפני שנים לא רבות כל כך, סגנון עיצוב הפנים של בתים פרטיים לא נתן חשיבות לקיום המטבח והוא נבנה כמין קיטון צר וקטן. בעידן המודרני המצב השתנה והמטבח הפך לחלק מרכזי מאוד ואפשר לומר מרכז הכובד של הבית.  רבים האנשים המבלים זמן נכבד במטבח. אם זה בבישול והכנה של אוכל  ואם זה באכילה סביב פינת האוכל הממוקמת במטבח. לכל אחד חשוב להפוך את חדר עיבוד המזון אצלו בבית למרחב אסטטי בעל פונקציונאליות, זמינות ונגישות.

משטח עבודה מעץ במטבח

אחת הדרכים לשדרוג מראה המטבח הוא שימוש בעץ. עץ הוא חומר גלם נפלא המשרה סביבו אוירה חמימה ואינטימית ויוצר מראה ביתי ומזמין. משטח עבודה מעץ משדרג עוד יותר את מראה המטבח למראה יוקרתי שאינו פוגע בחמימות והביתיות. אצלנו בKithenpt  תוכלו להתרשם ממטבח עם משטח עץ אגוז וצבע חום ולגלות את יתרונותיו השונים.

בעבר נרתעו משימוש במשטחי עץ במטבח עקב החשש שהרטיבות ששוררת לעיתים קרובות במטבח, במיוחד על משטח העבודה עליו מניחים ומכינים את מצרכי המזון, עלולה לפגום בעץ ולגרום לשחיקה מהירה. כיום התפיסה הזו כבר עברה מהעולם והשימוש בעץ נעשה רווח כל כך עד שידוע שמטבחים העשויים עץ מלא הם המטבחים האיכותיים והעמידים ביותר, בעלי תוחלת החיים הגבוהה ביותר. עצים שונים מהם מיוצר המטבח מגלים עמידות טבעית מפני נזקים שונים. בנוסף, פלטות העץ בהם נעשה שימוש במטבחים נמשחות בחומר עמיד לפגעי רטיבות ופגעים נוספים. ניתן לשמור ולתחזק את המשטחים בקלות וללא עלות גבוהה. באמצעות תחזוקה יעילה ושימוש נכון ניתן לשמור על המטבח וליהנות ממנו שנים רבות

משטח עץ אגוז- יוקרתי וחמים ובעל עמידות לאורך שנים

מטבח עם משטח עץ אגוז וצבע חום הינו מטבח יוקרה המשלב בתוכו גוונים של חום לאוהבי הצבעים היותר חמים ,שימוש באגוז אפריקאי למשטח המרכזי מעניק למטבח גוון עמוק ומרהיב, בנוסף עץ זה הינו בעל חומרים טבעיים המגנים עליו מפני מזיקים.

כאן באתר תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב של עיצובי מטבח אותם אנחנו מציעים ללקוחותינו. מטבחים ברמת הגימור הגבוהה ביותר, בקווי עיצוב חדשניים ומקוריים, בשילוב של משטחי עבודה בכלל ומשטחי עץ בפרט.

צרו קשר עכשיו לקבלת פרטים נוספים: 050-7170120

דילוג לתוכן