מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר La Casa

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר La Casa

מטבח עם אי

אי – בדרך אל השלמות

בשנים האחרונות נפוץ לראות בעולם המטבחים את השימוש ההולך וגדל באי. אם אתם בונים או משפצים את המטבח פנו אלינו ואנו נעזור לכם להחליט האם כדאי לשלב אי גם במטבח שלכם ואם כן- כיצד לשלבו

אודותינו

אנו בחברת KitchenPT  מתמחים בעיצוב ובבניית מטבחים בכל הסגנונות השונים. לקוחות מרוצים רבים יעידו כי לאחר פגישת היכרות ותיאום ציפיות ידענו לתכנן עבורם את המטבח המושלם, עם הפונקציות והשכלולים המתאימים להם תוך שמירה על גבולות השטח של המטבח בביתם ושמירה על מחיר הוגן.

אנו מתפארים בצוות עובדים מסור, מיומן ומקצועי ביותר ובנגרים מן השורה הראשונה המחכים רק לכם, כדי להתאים לכם את המטבח המושלם ביותר.

מטבח עם אי

מטבח עם אי יכול להתאים לכל מטבח, לא משנה מה גודלו בתנאי שהוא מתוכנן בצורה המיטבית.

במטבח גדול האי יכול לשמש כשולחן אוכל כאשר מתחתיו ישנה יחידת אחסון הכוללת ארונות, מגירות או סלסלת ירקות בהתאם להעדפת בעל המטבח

לעומת זאת במטבח קטן מומלץ לבנות אי גדול ורחב כל שהוא ישמש כמשטח עבודה נוסף ולמקם עליו כיור או כיריים ומתחתיו אפשר למקם יחידת אחסון לתנור בילד אין.

חברתנו, חברת KitchenPT היא חברת מטבחים מן השורה הראשונה המתמחה בהתאמת מטבח עם אי לגודל החלל ולרצון הלקוח.

התאמה למטבח

כלל ברזל חשוב שיש לשמור עליו כדי לבנות לכם את מטבח החלומות הוא שיש לשמור על קו עיצובי אחיד בין האי במטבח לבין המטבח עצמו. אין זה אומר כי חייב שהצבעים יהיו זהים או שמעל האי יהיה שיש כמו במטבח אך צריך שהאי והמטבח ידברו בינים, שסוג העץ יהיה זהה, שהצבעים יהיו צבעים מתאימים ומתחברים, שהמשטח על האי יתאים לסגנון המטבח כגון משטח בוצ'ר המתאים למטבח כפרי ולכן אנו ממליצים לכם לפנות אלינו ואנו נסייע לכם להתאים את האי המושלם ביותר למטבח שלכם כדי שיחד הם יתחברו ומראה המטבח כמו גם הפונקציונליות שלו תשתדרג פלאים.

במטבח עם אי השמיים הם הגבול, תחלמו, תעיזו, תפנו אלינו, אל חברת KitchenPT ואנו נשמח להגשים לכם את החלומות ולבנות עבורכם מטבח עם אי שיגשים את כל הציפיות.

דילוג לתוכן