מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבח במה

מטבח במה- הקפיצה לקידמה

מטבח במה הוא המילה האחרונה בעיצוב מטבחים מודרניים. חברת KitchenPT מתמחה בבניית מטבחי במה המקנים מצד אחד מראה הייטקיסטי ומינימליסטי אך מצד שני מקנים מראה זוהר, מיוחד, מעוצב וחדשני

קצת עלינו

חברתנו, חברת KitchenPT הינה חברת מטבחים מקצועית ומנוסה הפועלת בשוק המטבחים בארץ. ברשותנו קהל לקוחות מרוצים אשר ישמחו להמליץ לכם אודותינו בפה מלא שהרי בין עובדינו תמצאו את מיטב המעצבים המעודכנים במילה האחרונה בתחום עיצוב המטבחים אשר ישמחו לעצב לכם את מטבח חלומותיכם וכמובן תמצאו את גדולי הנגרים אשר במיומנות גדולה ובמקצועיות אין קץ יבנו לכם את הדרך אל החלום.

מטבח במה

מטבח במה מתהדר בעיצובו החדשני והנפלא, במבט חיצוני על המטבח לא ניתן להבחין בידיות הארונות או המגירות והוא שומר על קו נקי ואחיד לאורך המטבח כולו.

מטבח במה מעוצב כך אשר בחלק הפנימי של דלת הארון או המגירה מותקנת ידית ולה מתווסף פתח קטן בין הארון אל גוף המטבח מה שאפשר את הכנסת האצבעות ופתיחת הדלת או הארון.

מטבח זה מתאים לאנשים האוהבים מראה חלק ונקי, מראה אחיד המתהדר במינימליזם.

כמובן שמעצבי המטבחים המוכשים שלנו בחברת KitchenPT ישמחו לעצב עבורכם מטבח במה בסגנון חדשני תוך חשיבה על כל הפרטים כולם והתאמת צרכי המטבח אליכם כך שהוא יהיה פונקציונלי ביותר.

מטבח פרקטי ויעיל

מטבח במה הוא מטבח קל לניקיון ולתחזוקה שהרי אין בו ידיות המערימות קושי על הניקיון תחתיהן או בצדדיהן. מספיקה העברת מגבון ניקוי או סמרטוט לח כדי להחזיר למטבח שלכם את הברק ואת היופי כאילו התקנו לכם אותו רק אתמול.

יתרון נוסף של מטבחי הבמה הוא למשפחות עם ילדים קטנים. כיוון שאין למטבח ידיות, ילדים קטנים יתקשו או ימנעו מפתיחתו ובכך הם נשארים מוגנים וחסרי סכנה שדלת או מגירת המטבח תיסגר להם על האצבע ותפצע אותה.

אל תהססו, התקשרו ופנו עוד היום אל חברת KitchenPT ואנו יחד עם צוות העובדים המקצועי שלנו נתכנן לכם מטבח במה שיעלה על כל ציפיותכם וירשים את כל הבאים לביתכם.

דילוג לתוכן