מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בסחנין

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים עם נשמה בסחנין

המטבח של הבית הוא המרכז של הבית. הוא המקום בו מתרכזים שלל הניחוחות והתבשילים, הוא המקום בו אנו מביאים לידי ביטוי את אהבתנו ליקרים ביותר לנו ולכן יש לו חשיבות רבה. אנו בחברת KitchenPT מתמחים בעיצוב ותכנון מטבחים עם נשמה באזור סחנין.

אודותינו

אנו בחברת KitchenPT  מתמחים בעיצוב, בתכנון ובבניית מטבחים בסחנין בכל הסגנונות השונים. לקוחות מרוצים רבים יעידו כי לאחר פגישת היכרות ותיאום ציפיות ידענו לתכנן עבורם את המטבח המושלם, עם מיטב הפונקציות והשכלולים המותאמים ספציפית לצרכיהם תוך שמירה על גבולות השטח של המטבח בביתם ושמירה על מחיר הוגן.

אנו מתפארים בצוות עובדים מסור, מיומן ומקצועי ביותר ובנגרים מן השורה הראשונה המחכים רק לכם, כדי להתאים לכם את המטבח המושלם ביותר.

למה חשוב להתייחס בעת עיצוב המטבח?

כאשר אתם מתכננים מטבח יש מספר פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון וביניהם:

התאמה לסגנון הבית

כפי שאמרנו, המטבח הוא חלק אינטגרלי מהבית ולכן כשמתכננים אותו יש לשמור על קו עיצובי אחיד עם שאר הבית, להתאים את סגנון העיצוב, את החומרים הנבחרים ואת האביזרים הנלווים.

התחשבות בתשתית קיימת

יש לשים לב למיקומים של השקעים ושל פתחי הניקוז בחלל המיועד לאזור המטבח וכדאי להיצמד אליהם בתכנון המטבח החדש, שהרי שינוי נקודות התשתית עלול לגרור עלות כספית גבוהה.

אנו בחברת KitchenPT נשמח להיפגש איתכם ולהתאים עבורכם את המטבח האידיאלי תוך התחשבות בפרמטרים אלה עוד רבים אחרים.

מיטב סגנונות המטבח

חברת המטבחים KitchenPT מתמחה בעיצוב ותכנון מטבחים ממיטב הסגנונות, הגדלים והצבעים.

בין קהל לקוחותינו ישנם לקוחות אשר עיצבו מטבחים גדולים ומטבחים קטנים, מטבחים בצבעים ניטרליים ומטבחים בצבעים נועזים יותר, מטבחים בסגנונות כפריים ועתיקים ומטבחים יוקרתיים מעוצים ומסוגננים בסגנון הייטקיסטי.

וכולם יצאו מרוצים ומאושרים תוך הדגשה כי המטבח שבנינו להם הוא המושלם ביותר עבורם ומותאם במיוחד אליהם.

אז אם אתם בונים בית או משפצים וגרים בסחנין, התקשרו ופנו עוד היום אל חברתנו, חברת המטבחים KitchenPT  ואנו יחד עם צוות העובדים המסור שלנו נתכנן ונבנה לכם את מטבח החלומות שתמיד רציתם.

דילוג לתוכן