מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

אי למטבח

בדרך לעצב לעצמכם את מטבח החלומות שלכם? מתכננים מטבח לבית /לדירה חדש/ה? זכרו שאתם עוסקים בעיצוב של אחד החדרים היותר שימושיים בבית ולכן מומלץ שתתכננו את המטבח שלכם בעזרת מומחים בתחום, בעלי ניסיון ומוניטין גבוה. אם ברצונכם לקבל תוצאה מושלמת הן מבחינת האיכות והן מבחינת העיצוב והגימור פנו אלינו ולא תתאכזבו.

מי אנחנו?

חברת מטבחי פי טי הינה חברה לייצור מטבחים בעלת ניסיון של שנים בתחום עם מוניטין של לקוחות מרוצים רבים. אנחנו מצטיינים בשימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר, אצלנו לא תמצאו חומרים באיכות ירודה שאינם עמידים למשך זמן רב. הצוות שלנו ילווה אתכם החל מהשלב הראשון ביותר של תכנון המטבח, עבוד דרך הדמיה מפורטת וממחישה של המטבח שתכננתם יחד עם אנשי המקצוע שלנו, הדמיה זו מאפשרת לכם לראות את התוצר המוקדם ולהחליט על שינויים ושיפורים עוד בטרם החלה העבודה בפועל. הצוות שלנו ימשיך ללוות אתכם עד לשלב ההתקנה כדי לוודא שהכול כשורה ואתם קבלתם את התוצר לו ציפיתם. מקרה של בעיות אנו תמיד כאן עם אוזן קשבת ועושים הכול על מנת שהלקוח יהיה מרוצה.

אי למטבח- תוצאה מושלמת!

אי למטבח הוא אלמנט שנהיה פופולארי ורצוי בתחום המטבחים. לקוחות רבים מחפשים לעשות לעצמם מטבח שיהיו בו שטחי עבודה נרחבים ויחד עם זאת מקום שישמש מעין פינת אוכל בתוך המטבח. אי למטבח אכן הופך את המטבח למפנק ונוח במיוחד. תארו לעצמכם שמלבד השיש שיש לכם כיום, מתווסף לכם משטח עבודה גדול למדי בו אתם יכולים ממש להכין אוכל ותבשילים. בשעות בהן בני הבית מתאספים לארוחה, ניתן לפנות את המשטח מכל הפריטים שעליו ולשבת על כסאות בר גבוהים סביב האי. עם זאת חשוב לדעת שאי למטבח מתאים בעיקר למטבחים בעלי שטח פנים גדול ונרחב, שכן במטבח קטן תכנית כזו לא תהיה אפשרית מכיוון שהיא תקטין את המטבח ותהפוך אותו לצפוף וללא נוח לשימוש.

המומחים שלנו ייעצו לכם בהתחשב בנתונים האישיים של המטבח שלכם, האם התכנית כדאית ואם כן, יפרסו בפניכם א כל האופציות בנוגע לאי המטבח. כמובן שחומרי הגלם של אי למטבח משתנים ותוספות כאלו ואחרות אף הן אפשריות, אך הכול חייב להיות במסגרת התקציב שהקצבתם לעצמכם.

דילוג לתוכן