מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בקריית ים

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

לדעת לעצב מטבחים מרהיבים מעץ, זו אומנות. מטבחים קריית ים, מומחים מלעצב סוגים שונים של מטבחים, מאותו סוג עץ. אנו נוכל לקחת קרשים מעץ מלא, ולעצב מהם מגוון רחב: מטבחים איטלקיים, מטבחים כמו בארמונות פאר, מטבחים מודרניים, ועוד. המומחיות שלנו, היא לייצר מגוון צבעים ומרקמים של חלל מטבח, מאותו סוג עץ. אנו יכולים לקחת את הבית שבפנים נראה ישן ומוזנח, ולהפוך אותו למטבח מפואר. מה הסוד שלנו?

הבנת הפוטנציאל של שטח החלל הביתי:

הסוד של מטבחי קריית ים, הוא ההבנה של הפוטנציאל הטמון בחלל, גם אם הפוטנציאל ממש לא נראה לעין. אנו יודעים לזהות פוטנציאל של שטח גדול, ולחשוב קדימה, כיצד להפוך את השטח הזה למקום יפה. אנו מבינים שאפשר לייפות כל שטח באמצעות שילוב נכון של: סוג הריצוף, ארונות התואמים לסגנון הריצוף, צבעים נכונים של הקיר, התאמת שולחן וכיסאות, ועוד. צריך להבין, שכל סגנון של מטבח, דורש ארגון אחר לגמרי של שטח חלל המטבח.

העץ הוא חומר גלם, שניתן לעצב בכל צורה:

אנו מטבחי קריית ים, מבינים שהעץ, הוא רק חומר גלם. בין אם מדובר בעץ מלאכותי, או עץ סנדוויץ', או עץ מלא יוקרתי, הקרשים הם רק חומר, שניתן לצבוע ולעצב לפי הבחירה שלנו. את אותו קרש, ניתן לצבוע כל פעם בצבע אחר, לגלף אותו בצורות שונות, לקבוע בגודל אחר, לצפות בזכוכית. בכל פעם, התוצאה תיראה אחרת.

שילוב ארונות מטבח מעץ- כמו יצירה קלאסית

ישנם חברות ועסקים רבים, המסתפקים בייצור ארונות מטבח בלבד. לעומת זאת, אנו מטבחים קריית ים, מבינים שלייצר ארונות מטבח מעץ, זה כמו ליצור יצירה קלאסית. ביצירה קלאסית, כל רכיב חשוב: הקטעים של החליל, השורות של הכינור, וכו'. כך גם אנו מתייחסים לארונות העץ במטבח. הם הכלי הראשי בתוך היצירה, ואנו משקיעים היטב בייצור ובעיצוב, אך אנו שמים דגש שכל העיצוב מסביב יתאים לעיצוב של ארונות המטבח.

תנו למטבח שלכם מראה חדש

אם אתם רוצים לשדרג את מראה המטבח, ולהפוך אותו למשהו יפה, אנא צרו קשר עם מטבחים קריית ים, ומומחי עיצוב מטבחים שלנו, יעזרו לכם להגיע למטבח החלומות שלכם.

דילוג לתוכן