מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבח מרחף מפורצלן

מטבח מרחף מפורצלן ב-KitchenPT!

אם תמיד חלמתם על מטבח ייחודי, יוקרתי ואיכותי, ב-KitchenPT אנו מציעים לכם מגוון מרהיב של מטבחים במחירים אטרקטיביים!

המטבח הביתי כיום הוא חזית העיצוב בבית. שם ניתן להגשים את כל החלומות, הרצונות והכישרונות החבויים. להעז ולהתבטא. ב-KitchenPT אנו מציעים מגוון רחב של סגנונות עיצוביים, כולם ברמה גבוהה, הן מבחינת התכנון והן ברמת הבניה והגימור. המטבחים שלנו מאופיינים בעיצוב מדויק תוך כדי שימוש בחומרי הגלם האיכותיים והמתקדמים בשוק המטבחים, כאשר אנו לא פוסחים על הפרטים הקטנים ביותר. אצלנו תמצאו שילוב של מטבח פרקטי ושימושי יחד עם אמירה עיצובית משמעותית. אנשי המקצוע שיעבדו אתכם- החל מהמעצבים וכלה במתקינים- כולם מקצוענים ביותר בתחומם, וכולם שואפים לרמת שלמות בתחום עליהם הם מופקדים.

מטבח מרחף מפורצלן משלב בתוכו 2 אלמנטים ייחודיים.

תחום עיצוב המטבחים כולל בתוכו חידושים מפתיעים ומבטיחים. אצלנו ב-KitchenPT אנו מציעים לכם מטבח מרחף מפורצלן. למעשה, מטבח מרחף מפורצלן משלב בתוכו 2 אלמנטים ייחודיים:

ראשית, תחושת הריחוף- המטבח מעוצב ובנוי בצורה כזו שרהיטי המטבח נראים מרחפים באוויר. עיצוב הריחוף, בין אם מדובר בארונות המטבח, או באי, או בכל המטבח כולו, נותן תחושה של יוקרתיות וחדשנות. מטבח כזה מושך את העין בכל פעם שנכנסים אליו.

חידוש נוסף הוא השימוש בפורצלן. חיפוי המטבח, בין אם מדובר בריצוף, בקירות, במשטח של האי וכן הלאה, נעשה מפורצלן יוקרתי. לא מדובר במשבצות הקרמיקה המוכרות לנו מהמטבחים הישנים. מדובר במשטחים גדולים, בעלי מראה עוצר נשימה, שנוסכים הוד וטעם יוקרתי למטבח כולו.

מטבח מרחף מפורצלן המעוצב על ידי KitchenPT מציע שילוב מהמם ומושלם של מטבח ייחודי, יוצא דופן ואנין טעם. המטבח כולו מעוצב בקווים נקיים וחלקים. אין צורך בתוספת של קישוטים ומעמסה על העין כאשר ישנו עיצוב כל כך מודגש וייחודי ושימוש בחומרי גלם כל כך איכותיים. במטבח כזה אנו נותנים לעיצוב ולחומרי הגלם את מרכז הבמה, ובצדק.

** אנו מציעים לכם להיכנס לאתר לנו, להתרשם מהמגוון הרחב והאיכותי של המטבחים שלנו, וליצור אתנו קשר כדי לתאם פגישה עם אחד מהמעצבים שלנו ב-KitchenPT.

דילוג לתוכן