מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בקריית אונו

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

עיצוב מטבחים בקריית אונו

מטבח כפרי או מטבח יוקרתי? מהיום, תושבי קריית אונו יכולים להפסיק להתלבט. חברת KitchenPT, חברת המטבחים מספר 1, הגיעה לאזורכם ואתם יכולים להנות מעיצוב מטבחים בכל סגנון ובכל עיצוב שרק תרצו.

הכל על חברת המטבחים KitchenPT

חברת המטבחים  KitchenPT  היא חברה המתמחה בעיצוב, בתכנון ובבניית מטבחים בקריית אונו ובשאר יישובי הסביבה. ברשותנו צוות מעצבים מנוסה וצוות נגרים מיומן המחכים רק לכם ולמטבח החדש שלכם. אנו בונים מטבחים בכל הסגנונות והעיצובים השונים ועל כך יעידו לקוחותינו הרבים הממליצים עלינו ומעידים כי הם זכו מטבח מושלם הכולל בתוכו את מיטב הפונקציות והשכלולים המותאמים ספציפית לצרכיהם וכל זה במחיר הוגן ומשתלם במיוחד.

מטבח כפרי

אחד מסגנונות המטבח המעוצב שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות הוא עיצוב מטבח כפרי. מטבח כפרי הוא מטבח ייחודי המשלב בתוכו אלמנטיים עתיקים ואלמנטיים חדשים גם יחד. בדרך כלל חזיתות הארונות והמגירות יהיו מעוצבות עם חריטות או בליטות ולכן הן יהיו עשויות מחומר פולימר, הידיות יהיו מעוקלות ועדינות, כמו גם הצבע הניטרלי שהוא יהיה צבוע בו, צבע המשדר חמימות ומשפחתיות, בדרך כלל צבע שמנת או לבן מלוכלך. ניתן לשלב ארון עליון בצבע חם כלשהו- תכלת, טורקיז וכדומה.

כמו כן, ניתן כמובן גם לשלב אלמנטים עיצוביים נוספים כגון חיפוי קיר בסגנון אבני בריקים, ברזים בסגנון עתיק בגוון נחושת, זכוכית סבתא כחזית לאחד או שני ארונות ועוד.

מטבח יוקרתי

סגנון נוסף, נפוץ לא פחות בעולם עיצוב המטבחים הוא סגנון המטבחים היוקרתיים. מטבחים אלה יהיו מטבחים המשדרים קו נקי אחיד וחלק. בדרך כלל הם יהיו עשויים פורמייקה לבנה מבריקה והידיות שלהן יהיו ידיות במה או ידיות אינטגרליות השומרות על הקו המינימליסטי המאפיין את עיצוב המטבחים היוקרתיים. בדרך כלל במטבחים אלה ישולב חיפוי זכוכית במקום קרמיקה או חזית הקלפה תהיה חזות זכוכית מבריקה ולא ישולבו בו אלמנטים רבים או צבעים נוספים.

לסיכום, תושבי קריית אונו הבשורה הגיעה גם אליכם. לא משנה על איזה מטבח אתם חולמים, מטבח כפרי או מטבח יוקרתי. חברתKitchenPT   כאן כדי להגשים לכם את חלום עיצוב המטבח שתמיד חלמתם עליו.

דילוג לתוכן