מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבח איטלקי

איטליה וישראל חולקים אקלים דומה, וטמפרמנט דומה של האנשים, אוכל ים תיכוני דומה.  לכן רק הגיוני, שגם עיצוב המטבח יהיה דומה.

מה מאפיין מטבח איטלקי?
מטבח איטלקי הוא מטבח כפרי, בעיצוב פרקטי, ומינימליסטי. אין בו את הבומבסטיות הגדולה של מטבחים כפריים, אבל יש בו מרחב, אוויר ואור, יש בו חדוות בישול, ומשטחים שמתאימים לבישול. יש בו עיצוב פרקטי שמקל על הבישול, ומשמח את מי שעובד במטבח. זה מטבח שהעיצוב שלו מותאם להכנת אוכל טעים ומשמח.

חומרי הגלם של מטבח איטלקי יהיו חומרי גלם פשוטים וטבעיים, בעלי עמידות לשנים רבות. נראה שימוש רב בעץ מלא, ובמתכת, ובשילוב של השניים בארונות. הצבעים ינועו על פני סקאלה של צבעי עץ טבעי- או גווני שמנת. אבל יתכנו גם נגיעות של צבע עז ומשמח, כיאה לאיטלקים. למרות השימוש בחומרי גלם כבדים יחסית, העיצוב הכולל של המטבח האיטלקי משדר נינוחות, ואווריריות. זה מטבח שכיף להיכנס אליו, ורק רוצים לעבוד ולבשל בו. במטבח ישולבו פתרונות פרקטיים לפירות וירקות, שהם בסיס המטבח האיטלקי. והם יהיו חלק מהעיצוב הכולל של המטבח.

מטבח איטלקי מתאים לבתים בעיצוב כפרי-מודרני. ששם דגש על העיצוב הפשוט והקליל של הכפריות, יחד עם קווים מודרניים, וישרים. הוא מתאים לאנשים שאוהבים לבשל ושזקוקים שהמטבח שלהם יהיה מותאם לאוהבי בישול.

לכן, כאשר בוחרים חברת מטבחים, חשוב לבחור בחברה טובה ואיכותית, ששמה דגש על איכות החומרים מהם נבנה המטבח, וגם על העיצוב. אצלנו, תהליך עיצוב המטבח, מתחיל בהבנה, מה הצרכים שלכם, איזה סגנון בית יש לכם, ואיזה סגנון מטבח יתאים לכם. האם אתם זקוקים ורוצים מטבח פרקטי, או מטבח ליופי.
אנו עובדים עם החומרים הטובים ביותר, עץ מלא, או חומרים ברמת האיכות של עץ מלא, פרזול איכותי, צביעה ברמה גבוהה, והתאמה ובנייה של הארונות ברמה הגבוהה ביותר. כדי שהמטבח שתקבלו בסופו של התהליך יהיה גם המטבח שרציתם, מבחינת העיצוב, וגם מטבח שישמש אתכם למשך שנים רבות ויישאר איכותי, וחזק.

אנחנו מתמחים בעיצוב וייצור מטבחים מדויקים עבורכם. בעיצוב קולע למטרה ובאיכות ברמה גבוהה.

דילוג לתוכן