מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

איך לבחור מטבח

איך לבחור מטבח איכותיאיך לבחור מטבח?

בחירת מטבח היא משימה חשובה ביותר במהלך בנייה או שיפוץ הבית. ניתן להגדיר את בחירת המטבח כחלק הכי חשוב בתהליך עיצוב ותכנון הבית. המטבח הוא החדר בו ישנו עיסוק רב ביותר, לכן הוא חייב להיות זמין, נגיש ונוח. יש להקדיש מחשבה רבה לבחירת המטבח המתאים ביותר לצרכיכם

 

תכנון:

בתכנון מטבח יש משמעות רבה לשאלה האם מדובר בשיפוץ או בבניה חדשה?

אם מדובר בשיפוץ, חשוב להתאים אץ תכנון המטבח אל תשתיות החשמל והמים הקיימות בחדר. כך תוכלו להימנע מהשקעת כספים מותרים על הזזת נקודות חשמל ושינוי משמעותי בצנרת ואינסטלציה. כאשר מדובר במטבח חדש, יש לתכנן את המטבח כולו מראש וכל ליצור לכתחילה מטבח שמותאם לכל הצרכים שלכם עד הפרט הקטן ביותר.

השלב הראשוני של התכנון צריך לכלול את מדידת המטבח: החלל, אורך הקירות, המרחקים בין הקירות וכו'. על סמך נתונים אלה יבוצע תכנון המטבח.

חברת kitchen pt , מעסיקה מומחי תכנון ויועצים בכירים בתחום המטבחים, שלוקחים את כל הפרטים הכי קטנים בחשבון ומתכננים עבורכם מטבח שהוא פונקציונאלי , נוח ונגיש. התכנון כולל את מיקום הארונות, מיקום הכיור, גודל משטחי העבודה , תכנון נקודות החשמל והאינסטלציה וכו'.

בחירת סגנון העיצוב:

האם המטבח יהיה כפרי או "היי טקיסטי"? מודרני או  עתיק? האם המראה הרצוי הוא מקורי ומיוחד או סטנדרטי ובנאלי? בחירת הסגנון הכללי המועדף עליכם משמעותית עבור המשך העיצוב. מומחי העיצוב של kitchen pt, ישבו אתכם וביחד תגדירו את הסגנון החביב עליכם. הסגנון יכול להיות חד ממדי או משולב מכמה סגנונות שונים.

חומרי גלם:

אחרי שיודעים כיצד נראה במטבח באופן כללי, יש לבחור את חומרי הגלם המתאימים למטבח, איזה סוג של עץ? איזה כיור? ממה יהיו עשויים משטחי העבודה , סוגי הברזים, איכות הפרזול ועוד. איכות חומרי הגלם משמעותית בעיקר לשימור המטבח ותחזוקתו השוטפת. ככל שחומרי הגלם איכותיים יותר, כך ישמר המטבח לאורך שנים ארוכות יותר ויעמוד בתנאים הסביבתיים האופייניים למטבח : לחות וחום.

בחירת חומרי הגלם, תשפיע בספו של דבר גם על מראה המטבח הכללי.

עיצוב:

לאחר שיש למטבח תכנית מוגדרת ואנחנו יודעים איך יראה מבנה המטבח, מומחי העיצוב של kitchen pt ישבו אתכם לצורך בחירת העיצוב הצבעים, האביזרים הנלווים, סגנון הפרזול וכל הפרטים הקטנים שיוצרים לבסוף את המטבח המושלם שאתם חולמים עליו.

מחשבה על צרכים מיוחדים שלכם.

אם יש לכם צורך מיוחד במטבח, כדאי לדבר עליו מראש ושלב אותו בתכנון המקורי. אם אתם זקוקים לשיש גבוהה במיוחד, או נמוך במיוחד, אם אתם אוהבים כיור גדול, או שני כיורים. חשוב להגדיר זאת מראש לעצמכם ולשלב את האלמנטים הללו בתכנון הראשוני

כדי לבחור את המטבח המתאים ביותר לבת שלכם, כדאי להתייעץ עם המומחים של kitchen pt ולבחור את הטוב ביותר עבורכם!

דילוג לתוכן