מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

איך הכל התחיל

איך הכל התחיל…

חברת KitchenPT היא אחת מהחברות הוותיקות ביותר בתחום המטבחים. איך הכל התחיל?

הכל התחיל למעשה מהצורך ההולך וגדל בשוק למטבחים ברמה גבוהה. בעבר לא כל כך נתנו את הדעת על עיצוב הפנים של בתים פרטיים וכמובן שלא נתנו יחס מיוחד לעיצוב המטבח. לא מבחינה עיצובית ואסטטית ולא מבחינה פונקציונאלית. עם השנים יותר ויותר אנשים החלו לבנות מטבחים או לשפץ את המטבחים הישנים והצורך בחברה שתספק שירות איכותי ומקצועי ותדאג למטבח מודרני הנותן פתרונות חדשניים ועדכניים הלך וגדל. כאן הרמנו אנו את הכפפה ונכנסנו לשוק המטבחים מתוך מטרה מוגדרת להפוך למובילים בשוק מכל הבחינות. ואכן עם השנים הפכנו למקצוענים מספר אחד בשוק המטבחים והעבודה שלנו היא שם נרדף לשירות מקצועי, איכות וחדשנות.

שירות מקצועי

כחברה מובילה בתחום המטבחים חרטנו על דגלנו מתן שירות מקצועי לכל דורש. אם בחרתם בנו לבניית המטבח החדש שלכם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את השירות הטוב ביותר מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם. אצלנו נותנים כבוד ויחס אישי לכל אחד ולכל אורך התהליך משלב התכנון ועד שלב הביצוע אתם מעורבים בכל צעד ושעל, על מנת שהתוצאה הסופית תצא לפי טעמכם וסגנונכם האישי ולשביעות רצונכם המלאה.

איכות

כל המטבחים שלנו עשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר. לא משנה איזה סגנון מטבח אתם רוצים, מטבח כפרי, מטבח קלאסי או מטבח מעץ מלא, הכל מיוצר ונבנה מהחומרים האיכותיים ביותר הנמצאים בשוק שיבטיחו לכם מטבח איכותי ברמה הגבוהה ביותר שיישאר אתכם לעוד שנים רבות.

חדשנות

חדשנות היא השם השני שלנו בכל הנוגע לעיצוב מטבחים. אנו מתעדכנים ומתחדשים כל הזמן ונשארים עם היד על הדופק ללמוד עוד ועוד דברים חדשים שיעזרו לנו ליצור עבורכם את המטבח העדכני ביותר הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית. אצלנו תוכלו למצוא פתרונות אחסון חדשניים, דרכים מקוריות לניצול חללים בעייתיים והכל מעוצב בטוב טעם בקו מודרני וחדשני לפי הסגנון עליו אתם החלטתם.

זה הזמן ליצור אתנו קשר ולשמוע פרטים נוספים לקראת ההחלטה הגורלית לרכישה של מטבח חדש

דילוג לתוכן