מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בהרצליה

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים בהרצליה

מטבחים בהרצליה זה ההצלחה שלנו בחברת kitchenpt !

מחפשים מטבחים איכותיים? חושבים שמגיע לכם מטבחי יוקרה?

הרימו את הטלפון וחייגו עכשיו אל חברת kitchenpt , החברה המובילה במכירה והתקנה של מטבחים בהרצליה ברמה הגבוהה ביותר וביחס אישי ואדיב.

לקוחות רבים מספרים לנו על היחס המיוחד שהם מקבלים בסניף בהרצליה על ידי הצוות המסור שלנו. אנחנו מצידנו גאים מאוד בצוות המקצועי שיודע תמיד לשים את הדגש על מה שבאמת חשוב ללקוח ודואג שכל לקוח יקבל את התוצר החשוב לו באמת.

החומרים בהם אנו משתמשים, התכנון הקפדני ורמת הביצוע מביאה אותנו למעמד שבו הלקוחות שלנו אינם מוכנים להתפשר.

סיפור אישי:

שלומי ברוך הגיע אלינו לחנות מתוך כוונה לקנות מטבחי יוקרה, שלומי אמנם ראה מספר קטלוגים, אך בכל אופן כאשר הוא תכנן לבנות את הבית שלו הוא חשב על דרך עיצוב מסוימת אולם אישתו של שלומי – יעל חשבה אחרת והושפעה מבתים אחרים שהיא ראתה תוך כדי הבנייה והחלה לשנות את דעתה. הוויכוח היה ביניהם בין מטבחי יוקרה לטבחים כפריים, הלחץ כבר היה רב, הקבלן שבנה עבורם את המטבח רצה כבר מאוד לסיים את הבניה, בניית מטבחים בהרצליה זה אינו עניין של מה בכך הקבלנים גובים סכומי עתק על הבנייה וכל יום של עיכוב בבנייה עולה הרבה מאוד. אך בני הזוג לא מצאו דרך להתפשר, אף אחד לא ראה את עצמו הולך על התוכנית שהשני רוצה. ואז ישבה אתם המעצבת שלנו. המעצבת שלנו, בקי, המעצבת המוכשרת שעובדת אתנו מיומה הראשון כמעצבת מבטחים בהרצליה למדה לפתור את הבעיה בפתרון יצירתי – מטבחי פרובנס. מטבחי פרובנס ענו למעשה על שני הקריטריונים, שלומי שרצה מטבחים שנראים יוקרתיים כי חשוב לו עתידו הכלכלי אהב מאוד את הרעיון של מטבחי פרובנס ואשתו שרצתה כפרי התרשמה גם היא מהרעיון של מטבחים כפריים יוקרתיים. זה סוד הקסם שלנו במטבחי kitchenpt, חברת מטבחים בהרצליה מובילה המביאה תוצאות גם ברמה האישית!

והמחיר? גם הוא מכל הלב.

לפרטים ומידע התקשרו עכשיו אלינו לבחירת מטבחים בהרצליה ונשמח לעמוד לשירותכם!

דילוג לתוכן