מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

ריצוף אפוקסי למטבח

שיטות בנייה שונות שהיו שימושיות ששנייה תעשייתית בלבד, חודרות יותר ויותר לתחום הבנייה הביתית ומחליפות שיטות מסורתיות שהיו שימושיות במשך שנים . אחת מהן היא שיטת הריצוף האפוקסי. ריצוף אפוקסי היה מקובל בעבר בנייה תעשייתית. ריצוף אפוקסי הפך ללהיט של ממש בתחום הבנייה הביתית בשנים האחרונות. ריצוף זה נוצר ביציקה אחת על גבי הרצפה ויוצר תשתית אחת אחידה. הריצוף עשוי מחומר כימי שנקרא פוליאפוקסיד או בקיצור אפוקסי. ניתן ליצוק  את החומר על גבי המשטח וכעבור כמה ימים מתקבל משטח חלק של ריצוף שעשוי מקשה אחת.

יתרונותיו של הריצוף האפוקסי למטבח

ריצוף אפוקסי מתאים מאוד למטבח בגלל כמה סיבות: ראשית, החומר ממנו עשוי הריצוף האפוקסי הינו חומר עמיד בפני חומרי ניקוי, כתמי בישול  ואינו סופג לכלוך כלל. יתרון זה הוא משמעותי כאשר מדובר במטבח שנעשה בו שימוש רב בחומרים מלכלכים. שנית, החומר האפוקסי עמיד בפני משאות כבדים, יתרון זה משמעותי יותר למטבחים תעשייתיים בהם ישנו ציוד רב בעל כובד שיש להעביר לעיתים ממקום אחד לשני. גם מטבח רגיל ייהנה מיתרון של ריצוף חזק שאינו נוטה להישבר.

מראה מושלם ואיכות גבוהה

המראה של הריצוף מרהיב לעין מכיוון שהחומר יוצר שכבה חלקה ואחידה על פני המשטח המרוצף. גמישותו של החומר וקלות העבודה עמו, מאפשרת עיצובים ומרקמים שונים על פי הטעם וההעדפה האישית. היתרון המשמעותי ביותר של ריצוף אפוקסי למטבח הוא היותו של החומר חסין בפני חדירת מים. לכן, מומלץ להשתמש בריצוף אפוקסי בעיקר בחדרים רטובים כמו מטבח, אמבטיה ושירותים.

מקצועיות – זה שם המשחק

ריצוף אפוקסי למטבח דורש ידיים מיומנות. החומר גמיש ומאפשר עיצובים רבים אך יחד עם זאת הוא מחייב עבודה מדויקת ומקצועית. לכן, שחוב מאוד לבחור בחברה מקצועית ומנוסה שתעשה לכם ריצוף אפוקסי למטבח. חברת kitchenpt הינה חברה מקצועית ומנוסה לעיצוב ובניית  מטבחים. אנו מבצעים גם עבודות ריצוף אפוקסי למטבח. אצלנו תקבלו מחירים נוחים המתאימים לשל כיס יחד עם איכות גבוהה ועיצוב מרשים ומקורי. אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות אדיב ואמין ומריצוץ מושלם למטבח שלכם.

דילוג לתוכן