מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבח אנגלי

KitchenPT מציעה לכם מטבח אנגלי!

ב-KitchenPT תוכלו למצוא מגוון רחב של מטבחים, ובכללם מטבח אנגלי. השירות מקצועי, האיכות מוקפדת והכל במחירים אטרקטיביים!

אין ספק כי המטבח הוא אחד מחדרי הבית המרכזיים. על מנת שהמטבח יהיה מוצלח ויענה על הצרכים הפרקטיים והאסתטיים, יש לתכנן אותו בחכמה ובראיה קדימה. אנו ב-KitchePT מציעים לכם מטבחים בעיצובים ייחודיים ובאיכות בלתי מתפשרת. המקצועיות והידע הרב שלנו מאפשרים לנו לעצב עבורכם את מטבח החלומות, כזה שיהיה נח לתפעול ויכיל בתוכו מה שצריך מבלי להעמיס על העין, ויחד עם זאת יאופיין בעיצוב ייחודי ומרענן.

בין סוגי המטבחים הרבים אותם אנו מעצבים אנו מציעים עיצוב של מטבח אנגלי.

מטבח אנגלי הוא מטבח כפרי וקלאסי. המטבח מאופיין בחמימות, ומשפחתיות- תכונה שמייצגת מטבחים רבים אצלנו בארץ. מטבח אנגלי הוא מטבח שתמיד מתאים ותמיד יפה ועדכני. ב-KitchenPT נעצב עבורכם מטבח כזה תוך הקפדה על רמת גימורים גבוהה ועל תכנון עד לפרטי פרטים.  במטבח כזה מקובל להשתמש בטכניקה של חריטה על ארונות העץ למראה יפה וכתוספת קישוט. אך חשוב לזכור שמדובר גם במטבח עם מגע כפרי ופשוט, כך שיש להקפיד על חריטה שתשרת את המראה הכללי- מראה פשוט ונקי ולא עמוס מדי. ידיות המטבח גם הן מוסיפות המון וחשוב להתאים אותן למראה הכללי.

מטבח אנגלי לרוב עשוי מעץ וצבעו יהיה ניטרלי או בגווני הלבן/ שמנת. כמובן שב-KitchenPT אנחנו דואגים עבורכם לעץ איכותי. חשוב שהמטבח יישמר כחדש לאורך הזמן ותמיד תיגשו אליו באהבה ושמחה. אם יש לכם סט יקר לליבכם אותו תרצו להציג, מדובר במטבח המושלם לכך. ויטרינה עם דלת משולבת זכוכית משתלבת נהדר במטבח אנגלי!

את שירות עיצוב והתקנת המטבחים שלנו אנו מספקים בכל הארץ, וכפי שציינו במחירים משתלמים בהחלט. כל זאת לצד עיצוב מעורר השראה תוך שימת דגש על רצונות וצרכי הלקוחות שלנו. הצוות שלנו כולו, החל מהמעצבים ועד המתקינים, מקצועי ביותר בתחומו. כך מתקבלת חוויית שירות מושלמת עם מטבח שיעשה לכם חשק להיכנס ולבשל כל יום מחדש!

**באתר שלנו תוכלו לצפות בתמונות רבות של סוגי מטבחים שונים, כמו גם מטבח אנגלי, ולהתרשם מרמת המקצועיות והעיצוב הייחודיים לנו.

דילוג לתוכן