מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בעמק חפר

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים בעמק חפר

רוב הלקוחות שלנו המחפשים מטבחים בעמק חפר, מחפשים בדרך כלל מטבחים בסגנונות הקלאסיים : מטבחים כפריים או מטבחים מודרניים, אך חשוב להכיר שישנם עוד סגנונות עולים בעמק חפר ובארץ, ייתכן ותתחברו אליהם. להלן שתי דוגמאות.

מטבחים אורבניים

סגנון מטבחים בעמק חפר שהופך לנפוץ מאוד הינו סגנון מטבחים אורבניים. בעקבות השראה של מטבחים בסדרות פופולאריות שאנחנו יותר ויותר נחשפים אליהם היות והעולם הופך לכפר גלובלי ואנחנו רואים סדרות מבוססות על ניו יורק רוב הזמן, הרי שאחד המטבחים שאנשים באזור עמק חפר ובארץ בכלל מתחילים לאוהב הוא סגנון המטבחים האורבניים. סוג מטבחים זה הינו סוג מטבח ייחודי אשר הוא בדרך כלל מאופיין בכהותו, כמו גם בשילוב של אלמנטים חשופים כמו למשל בריקים על הקירות במקום ארחי קרמיקה, כמו למשל כיורי נירוסטה, ברזים מיושנים וגדולים מאוד, שעון גדול באמצע, תמונות על קיר המטבח, וכן המטבח צריך להיות מינימאלי ואף לא בינוני שכן ניו יורק בנויה על אכילה בחוץ ולא בטוח הבית. מי מכם שהוא עסוק בעבודה ובקריירה ועם משפחה לא מוצא זמן לטרוח שעות במטבח, מטבח חסכוני במקום יכול להיות פתרון מעולה. כמו כן במטבחים אלו ישנו הרבה תלייה של סירים מחוץ לארון וכן מעמדים של צלחות מחוץ לארון על מדפים.

מטבחים טבעיים

סוג נוסף של מטבחים בעמק חפר הינו המטבחים הטבעיים, מטבחים בעמק חפר לעיתים בנויים בניגודיות גמורה למה שמקובל בארץ, כך למשל במקום שיש אבן קיסר המתועש והנפוץ כל כך רבים מעדיפים בצפון דווקא מטבחים שבהם משטח העבודה עשוי מחומר טבעי כמו העץ. עץ גושני יכול להוות תחליף טבעי מדהים לשיש. כמו כן, מטבחים אלו יהיו בנויים מארונות טבעיים מפלטות עץ אמתיות ולא מפלטות סנדביץ. חשוב לדעת שלמטבח טבעי חסרון מסוים שכן הוא מטבח חי ויש לו תנועה, עץ לעולם יישאר חי גם אחרי אינספור עבודות ושינויים, לכן צריך לאהוב את הטבעיות של העץ ואת השינויים של סדקים ובליטות שונות שנוצרות עם השנים, אחרת עדיף להישאר עם מטבחים מסוג סנדביץ, המתאימים לכל מצב ונשמרים במצב זהה כל הזמן.

דילוג לתוכן