בחירת החומר לדלתכם.

בדרך כלל דלתות לחדר השינה בנויות מעץ, אם כי יש גם פיברגלס ופלדה. אם אתם מחפשים סבירות ההחלטה שהיא הכי חכמה היא עץ. אתה רוצה לשקול את היתרונות והחסרונות של קניית יחידת ליבה חלולה או כזו הבנויה מעץ מלא. דלתות העץ המלא יקרות בהרבה אך יכולות לעזור לחסימת הצליל ובעלות תחושה כבדה יותר.

 

העיצובים לחדר השינה יכולים להשתנות גם כן.

הם זמינים עם פנים חלקות או חלוניות. בבחירת דלת פנלים תהיה החלטה נוספת בבחירת עיצוב הפאנל המתאים ביותר לביתכם.

 

אחרונה חביבה היא ההחלטה לבחור גימור.

דלתות וודס יכולות להיות מוכתמות או צבועות על פי העדפתכם, והן זמינות בציפוי רב ושונה. אלה ניתנים לבחירה עם תבנית גרגרים וצבע טבעי. יהיה עליך לקבל החלטה באיזה גוון כתם. פלדה ופיברגלס דורשים מעט קבלת החלטות. לרוב אלה יגיעו מוכנים מראש עם בחירות הצבעים של היצרן.

טיפים בבחירת דלת האמבטיה שלך

אם אתה משפר את ביתך על ידי החלפת דלתות, ייתכן שתשקול גם דלת אמבטיה חדשה. בחירת דלת אמבטיה יכולה להציע כמה אתגרים. ידוע כי חדר אמבטיה הוא החדר הקטן ביותר בבית. לכן, זה אתגר לבחור את הגודל וההתקנה הנכונים לדלת שלך. חלקם עשויים להיות מודאגים מהאפשרות של שינויי לחות ולחות בחדר האמבטיה העלולים לפגוע בכמה סוגים שונים של דלתות. התחשבות בכל האתגרים הללו בבחירת דלת תעזור למצוא את הדלת המתאימה ביותר לצרכיך.

 

בגלל שינויי הטמפרטורה, הלחות והלחות, עדיף שלא לשקול דלת עץ. דלתות אלה עלולות להתנפח או להתעקם בגלל שינויים אלה ועלולות לפגוע בעץ. זו החלטה נבונה לבחור דלת פיברגלס או מתכת כדי למנוע נזק אפשרי.

בצע מדידות של הדלת

בצע מדידות של הדלת כדי לדעת בדיוק איזו גודל דלת תצטרך לרכוש. אם אתה קונה רק את הדלת ומשתמש במסגרת הקיימת, המדידה צריכה להיות קטנה בסנטימטר מהמסגרת. זהו המדידה הן לגובה והן לרוחב. בצע את אותו הכלל בעת מדידה ליחידה תלויה מראש.