מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

עיצוב מטבחים עם אי

ישנם סגנונות עיצוב רבים למטבחים וכל אחד מהם ייחודי מסוגו ותורם למטבח משהו שהאחר לא יכול לעולם לתרום לו. אין ספק שלכל אחד מסגנונות העיצוב ישנם יתרונות הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית אך כמובן שהכול תלוי בבחירה אישית של כל אחד ועל פיה יישק דבר. מחפשים לעצב לכם מטבח ולהגשים חלום? אנו בחברת  KitchenPT נעצב את החלום שלכם ונהפוך אותו למציאות.

אתכם בכל דרך!

לא משנה באיזה סגנון עיצוב תבחרו, האם יהיה זה המטבח המודרני בעל הצבעים הבהירים או מטבח כפרי עשוי מעץ או דווקא מטבח קלאסי כזה שיישאר מתאים גם לאחר שהאופנה תשתנה מכיוון שהוא לא נשמע לצו האופנה, בכל דרך שתבחרו אנו בחברת __ תמיד אתכם כדי לאפשר לכם לקבל מטבח כלבבכם במחיר טוב ומשתלם ובעבודה איכותית ברמה גבוהה ביותר.

מטבחים עם אי- להיות עדכניים

אחד הטרנדים החדשים למדי שנכנסו כרוח סערה לכל סוגי העיצובים למטבחים הוא אי במטבח. אי במטבח הוא למעשה כינוי לדלפק או משטח עבודה נוסף מלבד השיש שמשמש כמקום נוסף להכנת אוכל או לחילופין כדלפק מוגבה עליו ניתן לסעוד ארוחות קלות בהן אין צורך בארגון מקום למספר רב של סועדים. לדלפק הזה ניתן להתאים כסאות בר מוגבהים עטויי זכוכית בצבעים עזים כמו אדום, ירוק ועוד, כאלו שירעננו את המטבח המודרני שבדרך כלל לא מתאפיין בצבעים עזים במיוחד אלא בהירים יותר.

אי במטבח- הכול תלוי בהתאמה

ישנם שחושבים שאי במטבח מתאים אך ורק למטבחים מודרניים אך למען האמת כדאי לדעת שהמומחים והמעצבים שלנו יכולים לשלב אי במטבח גם במטבחים מודרניים, במטבחים כפריים- מודרניים וגם במטבחים קלאסיים. אין הסגנון משנה אלא ההתאמה של האי למטבח, הן מבחינת המיקום והן מבחינת העיצוב והגודל, החומרים והצבעים שבוחרים.

אנו כאן לשירותכם!

אם ברצונכם להתאים אי למטבח אין לכם מה לדאוג! המומחים שלנו יעשו בשבילכם את העבודה ויתכננו לכם את המטבח כך שהאי יתאים לקונספט של המטבח כולו וישדרג את המטבח הן מבחינת העיצוב והמראה הכללי שלו והן מבחינת הנוחות האדירה שיעניקו לכם. אי במטבח הוא תוספת עצומה של מקום לבישול , לאחסון כלים  ולמה שלא תרצו… בקיצור מדובר בהשקעה שווה ומשתלמת!

דילוג לתוכן