מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים זולים באיכות גבוהה

רוצים להפוך את המנגל המסורתי לעמדה נוחה ומפנקת שהופכת את הבישול בחוץ לקל יותר מאי פעם? בארצות שונות וגם בישראל הפך הבישול בחוץ לעולם שלם. משפחות רבות, חברים ועמיתים לעבודה מבלים את זמנם בסופי שבוע ובמפגשי גיבוש סביב מנגל , לא משנה האם הדבר מתבצע בגינה, החצר או בחיק הטבע, מדובר תמיד בארוחה לא קשה במיוחד להכנה שמוסיפה המון להוואי המשותף. עצם ההכנה המשותפת של האוכל תורמת לחווייתיות של האירוע.

בשורה לחובבי הבישול בחוץ!

חברתנו, המתמחה בייצור מטבחים בסגנונות רבים ומגוונים, יוצאת בבשורה טובה במיוחד לחובבי המנגל והבישול בחוץ. אנו נייצר בעבורכם מטבח שלם לגינה או לחצר שיכלול כיריים, מתקן צלייה משוכלל, משטחי עבודה ומקומות אחסון. כמובן שהמטבח ייעשה מחומרי גלם עמידים לרטיבות ולתנאי מזה האוויר המשתנים כדי מכיוון שמדבור במטבח שיעמוד כל השנה בחוץ או מתחת לפרגולה או סיכוך כלשהו. בכל אופן, מדובר במטבח שיהיה חשוף לתנאים סביבתיים שונים ויש לייצר אותו בצורה מותאמת.

מטבח בסגנון חוץ- לשם מה?

מטבח בסגנון מטבח חוץ מוצע אצלנו במחירים זולים במיוחד. אנו מודעים לעובדה שמדובר במטבח שני ולא עיקרי, ורוצים שחובבי המנגלים והבשר בטבע יוכלו ליהנות מבישול חוץ בתנאים נוחים. חשבו על מנגל בחצר שנעשה ללא משטח עבודה, כל הכנת הבשרים לצלייה, הכנת השיפודים מעשית על שולחן מאולתר, כאשר לאחר גמר הכנת האוכל יהפוך השולחן לשולחן אוכל, לא נוח כלל וכלל. גם מקומות אחסון כמו מגרות, ארונות בודדים ומקרר יקלו מאוד על העניין, ניתן לאחסן במקומות האחסון את כל הציוד הנלווה של הכנת האוכל כולל שיפודים, כלים חד פעמיים , תבלינים מיוחדים , ירקות נלווים כמו בצל, עגבניות ועוד.

אנו, בחברת מטבחי פי טי צברנו מוניטין רב שנים, כך שכאשר אתם מזמינים אצלנו כל מוצר אתם יכולים להיות רגועים שיש לכם עסק עם חברה ותיקה ומנוסה בתחום, אנו עושים שימוש אך ורק בחומרי גלם איכותיים, דבר חשוב ביותר בכל מקרה ובייחוד כאשר מדובר במטבח חוץ. הצוות שלנו קשוב ואדיב וילווה אתכם בכל שלבי התכנון וההתקנה של המטבח. אצלנו תוכלו לרכוש מטבח בסגנון מטבח חוץ במחירים זולים.

דילוג לתוכן