מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

משטחי בוצ'ר

משטחי בוצ'ר בלוק למטבח בסגנון מטבח היי טק

מטבח ממש כמו ביגוד, ריהוט וההנעלה הוא עניין של אופנה. האופנה כידוע לכולנו משתנה לעיתים תכופות למדי ויחד עמה גם אנו אמורים איכשהו להתאים את עצמנו ולשנות מעט את פריטי הלבוש, האבזור לבית שלנו כדי להתאים את עצמנו , אם אנו כמובן חפצים בכך לצו האופנה.

מטבח מעוצב- לא לשכוח את הפרקטיות!

מובן לכולם שמטבח אינו זוג נעליים או אפילו שמלת נשף מפוארת שניתן להחליף מפעם לפעם. החלפת מטבח היא השקעה ששווה הרבה זמן והרבה כסף ולכן לא סביר שנבצע פרויקט מורכב שכזה אחת לכמה שנים בודדות רק כדי להתאים את המטבח שלנו לצו האופנה. כמובן שאפשר להתחשב באופנות אך לעשות זאת בצורה מושכלת תוך ראייה לטווח הרחוק של כל הצרכים המשתנים של בני הבית במטבח

מטבח בסגנון היי טק עם אלמנטים נוספים

מטבח בסגנון היי טק הוא מטבח ממשפחת המטבחים המודרניים, מתאפיין במאפיינים דומים לשל המטבחים המודרניים כמו צבעים בהירים ולא כהים, קווים חלקים ונקיים ללא עיטורים ועיקולים שונים או פינות מעוגלות בקצוות. ארונות המטבח לעיתים קרובות יבהיקו בציפוי זכוכית מעוצב שמוסיף למטבח נופך ועיצוב מתקדם וחדשני. מטבח בסגנון היי טק הוא מטבח נפוץ ופופולארי בקרב רבים וניתן לשלב בו אף פטנטים וחידושים רבים שיהפכו את השהות והבישול במטבח לחגיגה יומיומית מפנקת.

כיום ישנה נטייה של מעצבים רבים לאפשר ללקוח לשלב בתוך סגנון עיצובי אלמנטים נוספים, שלאו דווקא שייכים לאותו סגנון. הוספת משטחי בוצ'ר בלוק למטבח היא דוגמא לשילוב של אלמנט עיצובי מנוגד בסגנון מודרני.

מהם משטחי בוצ'ר בלוק למטבח?

אם בעבר משטח העבודה הנפוץ ביותר למטבחים היה השיש, כיום, משטחי בוצ'ר בלוק למטבח נעשים נפוצים יותר ויותר. משטחי בוצ'ר בלוק עשויים מלוחות עץ, מעצים שונים שמותאמים לשמש כמשטח עבודה במטבח בעזרת ציפוי לכה מיוחד שמונע רטיבות על המשטח ומעניק לו מראה מחודש אחת לתקופה כאשר הברק שלו יורד. מריחת הלכה או השמן יכולה להיעשות באופן ביתי ואינה מחייבת הזמנת בעל מקצוע.

אנו בחברת  מטבחים פי טי, מזמינים אתכם ליהנות ממשטח בוצ'ר בלוק למטבח מסגנון היי טק ובעיקר ליהנות משירות אדיב ואמין, מחומרי גלם איכותיים וממחירים הוגנים ביותר!

דילוג לתוכן