מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בבת ים

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים בבת ים

משפצים את הבית? עוברים לדירה חדשה? הגיע הזמן להתחיל לעצב את האזור החשוב ביותר בביתכם – את המטבח! חברת מטבחים בבת ים שיודעת לתת את השירות הטוב והמקצועי ביותר היא רק חברת kitchenpt. לקבלת שירות מכל הלב התקשרו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם.

רבים תוהים מה היתרון בחברת kitchenpt שיש לה פריסה ברחבי הארץ? מדוע לא לקחת חברת בוטיק קטנה שעובדת באזור ספציפי וזהו? ובכן התשובה היא בכמה יצרתיות ואיכות אתם רוצים. אם חשוב לכם שמעצבי המטבחים שלכם והנגרים שלכם יהיו בעלי ניסיון רב ומגוון כמובן שאסור לכם להתפשר על רמת הביצוע הטובה והמנוסה ביותר, של חברת מטבחים איכותית כמו kitchenpt שעובדת בפרסה ארצית ובעלת ניסיון רב בעיצוב מטבחים בבת ים והסביבה.

סיפור מומלץ מהשטח

באחד הימים ניגשו אלינו זוג צעיר שקנו דירה עם נוף לים, אמנם הצרה הגדולה שלהם הייתה שהנוף של הים הגיע מכיוון המטבח. כך שעל מנת שהם יראו את הים בצורה טובה הם צריכים לחסוך בארונות המטבח כיוון שיש להם תכנית רצינית לשבירה של אזור החלון ולהרחיב אותו עוד יותר. כאשר המטבח שלכם קטן בין כה וכה זה לא נראה פתרון ישים. אך אל תגידו נואש לצוות שלנו. בעזרת מעצב המטבחים שלנו באותו היום, ישבו לסיעור מוחות ומצאו פתרון מדהים, במקום לתכנן ארונות למעלה, בני הזוג יסתפקו רק בארונות מטבח למטה, אך יוסיפו דלפק ממול לאותה שורת מטבח כך שבמקום שהאי במטבח שלהם יהיה אזור ישיבה בלבד הוא יהיה אזור אחסון נוסף עם משטח עבודה מעץ מעליו, כאשר הוא משלב גם מקום לישיבה. כך בני הזוג יוכלו גם לאחסן הרבה יותר ציוד וגם יוכלו לאכול את ארוחת הבוקר והערב שלהם מול נוף הים.

חברתנו מומחית במתן שירות אדיב ללקוחות, שירות יצירתי וחם מכל הלב, מתוך דגש על כך שלקוח מרוצה יביא אתו בוודאי לקוח נוסף ומעגל הלקוחות שלנו הולך וגדל כך לאורך השנים בכל הארץ.

לקביעת תיאום פגישה ועיצוב מטבחים בבת ים התקשרו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם!

דילוג לתוכן