מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים ! זכיין האתר blablabla

מטבחים מעוצבים במחירים משתלמים !
זכיין האתר blablabla

מטבחים בעכו

השאירו פרטים, ואחד מנציגנו ישמח לחזור אליכם בהקדם !

כל המטבחים שלנו - בקטגוריות הבאות

מטבחים מעוצבים בעכו

בשנים האחרונות כששואלים אדם מה האזור החשוב ביותר בבית אין כלל ספק שתשובתנו תהיה- המטבח כמובן. אנו בחברת KitchenPT מכירים בכך ויודעים לעצב כל מטבח בכבוד הראוי לו ולדאוג לכך שהוא ידבר אליכם, בסגנון העיצובי שלכם, ובדרך שתמיד רציתם ודמיינתם.

אודותינו

אנו בחברת KitchenPT  מתמחים בעיצוב, בתכנון ובבניית מטבחים בעכו והסביבה בכל הסגנונות השונים. לקוחותינו הרבים והמרוצים יעידו כי לאחר פגישת היכרות ותיאום ציפיות ידענו  לקלוע לטעמם ולתכנן עבורם את המטבח המושלם, זה שכולל בתוכו את מיטב הפונקציות והשכלולים המותאמים ספציפית לצרכיהם תוך שמירה על גבולות השטח של המטבח בביתם ושמירה על מגבלות התקציב.

בחברתנו מועסק צוות עובדים מסור, מיומן ומקצועי ביותר ונגרים מן השורה הראשונה המחכים רק לכם, כדי להתאים לכם את המטבח שתמיד חלמתם עליו.

תפקיד המטבח

בעכו, ישנם מטבחים בהם יבשלו בכל יום שלוש ארוחות ביום ולכן עליהם להיות יעילים ולהכיל בתוכם את כל מה שבעלי הבית משתמשים בו בעת בישולם, לעומת זאת יש מטבחים המיועדים בעיקר לנוי ולקישוט הבית ואילו בעלי הבית מבשלים בפינת בישול נסתרת או כמעט ולא מבשלים בבית מסיבות שונות.
לכל אחד מהמטבחים הללו מתאים אופי עיצובי אחר והוא דורש סגנון חשיבה אחר על הפרטים בו. חישבו מהו הצורך העיקרי שלכם מהמטבח ואנו בחברת KitchenPT  נשמח להיפגש איתכם ולתאם עבורכם את המטבח האידאלי ביותר.

אנו בחברת KitchenPT נשמח להיפגש איתכם ולהתאים עבורכם את המטבח האידיאלי תוך התחשבות בפרמטרים אלה עוד רבים אחרים.

כל מטבח והסגנון שלו

לא מספיק לחשוב על הצורך של המטבח. צריך לחשוב גם על הסגנון העיצובי שלו. בעולם המטבחים קיימים מטבחים רבים בסגנונות שונים ומגוונים, מטבחים מודרניים, מטבחים כפריים, מטבחים הייטקיסטים, מטבחי עץ וזה רק על קצה המזלג. מובן שחברת KitchenPT   מתמחה בכל הסגנונות והעיצובים שכבר קיימים או שאתם רוצים להמציא.

אז אם אתם בונים בית או משפצים וגרים בעכו והסביבה, התקשרו ופנו עוד היום אל חברתנו, חברת המטבחים KitchenPT  ובפגישה מוצלחת נוכל לתכנן ולעצב עבורכם את המטבח המסוגנן שתמיד רציתם.

דילוג לתוכן