שילוב עץ בעיצוב המטבח
כאשר מתכננים שיפוץ מטבח או התקנת מטבח חדש, ההחלטה הראשונה הינה חומר הגלם עבור המטבח הנבחר. תוכל לבחור מתוך מגוון רחב של חומרי גלם. ארונות מטבח מעץ הם בין הפופולאריים ביותר.

בחירת סוג העץ
העץ מגיע בגוונים שונים ההופך את העיצוב למעניין ושונה, מהווה בחירה פופולארית בשל שפע גימורים הזמינים, ומאפשר לך ליצור מטבח מותאם אישית באמת.
הבחירה הבאה שלך תהא לקבוע את סוג העץ שתעשה בו שימוש, העץ הינו מוצר טבעי, החשוף לשינויים עם הזמן עקב חשיפתו המוגברת לאור השמש.
עץ דובדבן הינו אחד העצים הפופולאריים ביותר המשמשים לארונות עקב צבעו החום בינוני- אדמדם והמרקם האחיד שלו. סוג עץ זה נחשב יקר יותר מאשר סוגים אחרים של עץ.
עץ המייפל, גם הוא מהווה אופציה נהדרת, סוג עץ זה הינו עץ קל יותר מאשר דובדבן אבל מציע מרקם חלק ולכן הוא עץ אידיאלי עבור גימור צבוע או מוכתם.
עץ אורן – אם אתם מחפשים אפשרויות עץ זולות יותר, ניתן לבחור בעץ אורן.
עץ אורן הינו ידידותי לסביבה, עץ טבעי והוא מספק מראה כפרי בעיצוב מטבח מסורתי יותר.
עץ מהגוני הינו עץ עמיד בעל צבע חום אדמדם עשיר שיכול לייצר עיצוב אטרקטיבי, בזכות היתרונות הללו הוא הופך להיות יותר ויותר נדיר, מחירו גבוה משמעותית מאשר היער נפוץ יותר כגון עץ האורן.
עץ אלון – אם אתה רוצה דפוס דומיננטי יותר בארונות המטבח שלך, תוכל לבחור בעץ האלון. לעץ אלון צבע חום בהיר יותר ובעל מרקם עשיר.
במידה והינך שוקל ארונות מטבח מעוצבים בהתאמה אישית, ייתכן שכדאי לשקול להשתמש בעץ האלון מגיע במגוון רחב של צבעים. עץ האלון ידוע בזכות צבעו הייחודי -זהב חיוור, אבל הוא יכול להגיע בצבעי חום אדום עשיר. עץ אלון לבן הוא עץ עמיד ממש כמו עץ אלון אדמדם ואף מעט יותר חזק, עץ אלון לבן הינו בדרך כלל מנוסר – תהליך שיוצר דפוס ייחודי עם מראה אופייני. עץ אלון לבן מנוסר פופולארי בקרב נגרות אומן ובעיצוב העכשווי.
עץ האלון מציע מחירו משתלם שיאפשר לך לקנות את הכמות הנדרשת. הוא זמין באופן נרחב בארונות המטבח הבנויים שניתן לרכוש, מה שיאפשר שיפוץ מטבח הרבה פחות יקר.
עץ האלון עשוי להיות בחירה טובה במיוחד עבור ארונות מותאמים אישית .

מטבח עץ בהתאמה אישית
לאחר שבוחרים את סוג העץ המועדף, יש להחליט אם מעוניינים בבניית ארונות עץ המותאמים אישית, או בניית ארונות אחסון אותם ניתן לרכוש מראש.
ארונות מותאמים אישית הם אמנם אפשרות יקרה יותר, אבל אלו יאפשרו לך את החופש היצירתי ביותר בעיצוב המטבח שלך. עם מטבח בהתאמה אישית תוכל לבחור יותר מאשר אפשרות אחת של עץ, תוכל לשלב סוגים שונים של חומרי גלם, צבעים בהתאמה אישית, כיד הדמיון..
לסיכום
העיצוב המודרני העכשווי אינו חייב להתבסס על חומרים כגון פורמייקה או פורניר, העץ יכול להוות אופציה נהדרת לעיצוב ייחודי למטבח שלך.
המאמר באדיבות ר.ד. צפריר פרוייקטים – חברת עבודות עץ המובילה בישראל.

ת עבודות עץ המובילה בישראל.

dsfdf